19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Morena Baccarin w Lame NBC Thrillerze - The Hollywood Reporter

Morena Baccarin w Lame NBC Thrillerze – The Hollywood Reporter

Nie chodzi o to, że nie mogę zrozumieć dlaczego NBC byłby zainteresowany koniec gry jako pilot.

Fabuła ma powierzchowne podobieństwa do pokazów takich jak Czarna lista A martwy punkt, który od lat jest podstawą programu NBC. gwiazda Morena Baccarin Jest nominowany do nagrody Emmy z życiorysem wypełnionym wieloma ulubionymi fanami. Współ-gwiazda Ryan Michelle Bathy czuje się jak młody, dobrze zapowiadający się talent, który chce zachować, zanim awansuje do kategorii „Tak, najlepsza transmisja”. A jako pionierski reżyser, Justin Lin, masz kogoś, kto ma doświadczenie w dostarczaniu imponujących wprowadzających audycji po polsku.

koniec gry

dolna linia

Nieunikniony koniec gry: anulowanie.

Data prezentacji: 22:00 poniedziałek, 21 lutego (NBC)

pluć: Morena Baccarin i Ryan Michelle Bathy Costa RoninJordan Johnson-Hinds, Kamal Bolden, Noah Bean i Mark Damon Espinosa

Twórca: Mikołaja Woottona


Ale – i czuję, że to jest kwestia, którą robię raz lub dwa razy w roku – nieefektywny proces pilotażowy nadawania jest zaprojektowany tak, że kiedy faktycznie wykonujesz pracę pilota i widzisz, że żadna z cech, które mogły sprawić, że pilot nie ma sensu z rzeczywistym pilotem został znaleziony, przypuszczalnie do przodu. ten koniec gry Pilot jest zły, a Epizod Drugi nie daje żadnych wskazówek co do korekty kursu, aby poprawić sytuację, więc jestem gotowy, aby przejść dalej, nawet jeśli NBC nie jest.

Stworzony przez Nicholasa Woottona, koniec gry Jest to bardzo znana gra w kotka i myszkę. Zaczynamy od dostarczenia przesadnie tajemniczej rosyjskiej najemnicy Eleny Federowej (Baccarin) do bezpiecznego obiektu wojskowego na Long Island. Dziwne jest to, że nie do końca wiem, dlaczego ją przywieźli ani skąd, ale prawie natychmiast po jej przybyciu wszystko zaczęło się rozpadać. Było to zaskoczeniem dla zespołu wybitnych biurokratów, którzy przesłuchiwali Elenę, grupę, w skład której wchodzi prokurator generalny (Kelly Aucoin), szef FBI (Mark Espinosa) i sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego (Gina Stern). Nowy Jork przechodzi serię śmiałych napadów na banki, z którymi nie ma żadnego widocznego związku poza tym, że przebywająca w areszcie Elena uśmiecha się, jakby coś wiedziała.

READ  Tato, czy możesz mi pomóc zwrócić Picassa, którego ukradłem?

Agent FBI Val Turner (Pathy) zostaje wezwany w pierwszym przypadku, który spotyka Elenę w Gambii, kiedy wynajęta armia Eleny zabija lokalnego watażkę, a następnie Elena próbuje wyrzucić Val.

Val wie, że w przypadku Eleny każdy wykres ma warstwy, co również poznajemy, ponieważ Val mówi to każdemu, kto będzie słuchał pół tuzina razy w pierwszych dwóch odcinkach. Oznacza to, że Val jest zawsze kilka kroków do przodu, co będzie naprawdę ekscytujące, jeśli od tego czasu nie oglądałeś thrillera. dzień szakala. Nie wszystkie thrillery w kotka i myszkę o błyskotliwym przestępcy i twardym stróżu prawa pasują do siebie, ale poza niejasnym naciskiem na retorykę związaną z baśniami, nic o Elenie i jej głównym planie – nie wspominając, no cóż, końcówce – najmniej wyraźnym . Kiedy Elena i Val biją się po głowach, dwoje ludzi mówi sobie, że mają ze sobą wiele wspólnego i obie są cudownie inteligentne, zamiast pisać, że mają coś wspólnego i że są cudownie inteligentni.

To nie tak Czarna lista lub martwy punkt To był bardzo dobry występ w każdym momencie, ale oboje mieli oczywiste rzeczy.

Z jej atrakcyjną kobietą z wytatuowanym haczykiem w torbie marynarskiej, martwy punkt Miał wbudowaną strukturę tygodnia, która pozwalała widzom przynajmniej do pewnego stopnia bawić się w domu. Ponieważ cały punkt dynamiki Elena/Val polega na tym, że wyszukiwali się nawzajem w Google, koniec gry Publiczność powinna usiąść we względnej znudzeniu i obserwować, jak uświadamiają sobie, że odpowiedzi na te rzeczy są rzeczami, które już znali. To smutno skonstruowany dramat.

Nawet w najsłabszych punktach Czarna lista – zanim przestałem oglądać – zawsze był oparty na scenie żucia Jamesa Spadera, która staje się przewidywalna, ale nigdy nie nudna. w koniec gry, ona ma wykonać dla nas podobną robotę, a Karen w pełni cieszy się jej uśmieszkiem, ale obarczonym niekonsekwentnym rosyjskim akcentem – częściowo jej winą, częściowo winą zachęcanego do pisania – i cudowną osobowością, która nie potrafi wyrazić swojej błyskotliwości w żadnym zabawny sposób. Nie ma nic śmiesznego ani sadystycznie złowrogiego w Madame Smirksalovej i procesie ujawniania widzom, że nasz przeciwnik może być po prostu drugim bohaterem, który usuwa wszelkie potencjalne ostre krawędzie. Nie upewniasz się, że to działa i nie rootujesz go, dopóki nie zostanie udaremniony. Przeważnie po prostu kibicowałem, żeby wydarzyło się coś fajnego.

READ  Strażnicy Galaktyki vol. 3 szczyty 300 milionów dolarów na całym świecie, popycha Disneya ponad 2 miliardy dolarów – Termin

Przynajmniej Val jest stale nalegana i to jest znak rozpoznawczy. Wszyscy koledzy Val z FBI mają pewne podejrzenia co do niej, ponieważ jej mąż, jakiś kolega agent, został uwięziony pod zarzutem korupcji. Ale serial nie jest zainteresowany tym, aby widzowie mogli ponownie doświadczyć otaczającej go tajemnicy, więc jest uparty, szlachetny i nudny ekskluzywny, jeśli gra się go przyzwoicie w tych standardach.

Reszta obsady może również nie istnieć. To kawałki tektury, które czasami mówią okropnie napisane rzeczy, takie jak: „Ona jest przestępcą, a przestępcy z definicji są głupi, inaczej nie byliby przestępcami”. Ten wypełniacz nie jest ani dokładny, ani zabawnie sformułowany, ale reprezentuje cały dialog w koniec gry. Jedynym wspierającym wyjątkiem może być Costa Ronin, którego generalnie można oglądać jako Elenę „Late” – nie umarł, ale ludzie myślą, że jest – mężem Siergieja, ale nie oglądałbyś tego programu dla niego.

Wreszcie jednak jest rozczarowanie słabym postem Lynn. Chociaż jego wybitne osiągnięcia telewizyjne obejmują odcinki komunikacja społeczna A prawdziwy detektywLin dał pilotom SkorpionA PACNIĘCIE A Magnum B Wizualna pizza na budżet CBS. w koniec gryW pilocie nie ma stałego zestawu ani zapadających w pamięć sztuczek. Nawet kiedy w pierwszym odcinku Val dostaje telefon, żeby wziąć udział w drugim napadzie na bank i decyduje, że zamiast zawrócić na następnym świetle, obróci swój samochód, nie ma zabawy omijanie nadjeżdżających samochodów, a już na pewno nic przez ciągłe rozrywka.

Żadnych pomysłów wizualnych, żadnych pomysłów na narrację i podstawowych renderów, które pozwolą Ci oglądać, gdy czekasz na pojawienie się innych motywów. Nie wiem, jaki jest dla nas koniec gry i nie obchodzi mnie to. Jednak końcową grą dla mojej recenzji jest zrobienie tego, czego nie udało się zrobić w procesie tworzenia NBC: oszczędzić widzom oczywistej bezczynności.

READ  Rak w lipcu 2022