12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Perkusista Foo Fighters Taylor Hawkins umiera w wieku 50 lat

Perkusista Foo Fighters Taylor Hawkins umiera w wieku 50 lat

wojownicy fu Zespół ogłosił na Twitterze późnym piątkowym wieczorem śmierć perkusisty Taylora Hawkinsa. Miał 50 lat.

„Jego muzyczny duch i zaraźliwy śmiech będą żyć z nami na zawsze” – napisał zespół.

Krótko po tragicznym ogłoszeniu zespół wycofał się z zaplanowanego występu na Picnic Stereo Festival w Bogocie w Kolumbii.

Hawkins dołączył do Foo Fighters w 1997 roku po spędzeniu dwóch lat jako perkusista Alanisa Morissette. W 2006 roku uruchomił swoje solowe projekty Taylor Hawkins i Coattail Riders.

Taylor Hawkins miał 50 lat.
Steve Granitz / WireImage

Zespół właśnie wydał komedię grozy Kawalerka 666 w lutym. W filmie członkowie wyśmiewają się w nawiedzonym domu, który wynajęli do pracy nad albumem „Medicine at Midnight” z 2021 roku.

„To coś, czego nie chciałem i nie spodziewałem się zrobić. To się wydarzyło” Dave Grohl, Faux Fighters Front Commander Powiedział gazecie. „Mój przyjaciel… miał spotkanie z tymi facetami, którzy powiedzieli, że chcą zrobić horror z Foo Fighters. Pomyślałem:” To najgłupszy pomysł, jaki kiedykolwiek słyszałem”. Nie ma na to sposobu. „

Taylor Hawkins i Dave Grohl w zestawie "Studio 666."
Taylor Hawkins i Dave Grohl grają Leslie Grossmana jako Barb Weems w „Studio 666”.
Dzięki uprzejmości Andrew Stewarta/Open

„Jeśli chodzi o nagrywanie, pisanie i tworzenie muzyki, traktujemy to bardzo poważnie” Grohl Powiedział gazecie O długowieczności zespołu. „Jeśli chodzi o wejście na scenę i bycie zespołem na żywo, traktujemy to bardzo poważnie – chcemy być najlepszym zespołem na żywo, jaki kiedykolwiek widziałeś. Gramy te dwu- lub trzygodzinne koncerty i dajemy 150% każdego wieczoru”.

Foo Fighters na scenie
Foo Fighters występują na scenie podczas 36. dorocznej Galerii Sław Rock & Roll w Rocket Mortgage Fieldhouse 30 października 2021 r. w Cleveland w stanie Ohio.
Getty Obrazy rocka i rocka
READ  Taylor Swift nie wystąpi w meczu Chiefs-Vikings, Travis Kelce kontuzjowany – Billboard