20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dobrze poinformowana aktorka Benjamin z „Zjazdu rodzinnego” o swojej stracie w Los Angeles – termin

Dobrze poinformowana aktorka Benjamin z „Zjazdu rodzinnego” o swojej stracie w Los Angeles – termin

dobry Benjaminlepiej znany jako Kelly na Netflix spotkanie rodzinneZaginiony.

LAPD donosi, że aktorka była ostatnio widziana w okolicach Los Angeles na Tujunga Boulevard i Ventura Boulevard 19 lutego. Ostatnio widziano ją w fioletowej koszulce, różowych spodenkach do biegania, białych tenisówkach i we włosach.

Jej rodzina nie była w stanie się z nią skontaktować, odkąd była widziana po raz ostatni, a LAPD podejrzewa, że ​​w tej chwili nie ma w tym żadnej złej gry.

Jej matka poprosiła publiczność o pomoc Udostępnij na Instagramie.

„Nigdy nie myślałam, że będę musiała stworzyć tego rodzaju post. Moje dziecko zaginęło. Proszę pomóż mi je znaleźć. Nie mogę oddychać” – napisała Jocinda Benjamin.

Jej wujek i współzałożyciel Beat Botics, Jehan Johnston, opublikowali na Twitterze zaktualizowaną ulotkę dotyczącą zniknięcia Benjamina.

To już drugi przypadek zaginionej aktorki w tym miesiącu. Szpital publiczny A imperium Aktorka Lindsay Perelman Zaginął również w Los Angeles w zeszłym tygodniu. Później znaleziono ją martwą.

Każdy, kto ma informacje dotyczące miejsca pobytu Benjamina lub tej sprawy, proszony jest o telefon do Jednostki ds. Zaginionych Departamentu Policji Los Angeles pod numer (213) 996-1800 lub (877) 527-3247. Osoby, które chcą pozostać anonimowe, mogą skontaktować się z Crime Stoppers pod numerem (800) 222-8477.

READ  Udostępniono podgląd „Prawdy i ustaleń”