30 stycznia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Głosowanie faworyta fanów Oscarów nie jest prowadzone przez Spider-Man: No Way Home

Głosowanie faworyta fanów Oscarów nie jest prowadzone przez Spider-Man: No Way Home

Camila Cabello i ekipa Kopciuszka.

„Szybki kto?” – pyta załoga Kopciuszka.
zdjęcie: Amazonka

Początek Zmniejszenie zasięgu wentylatorów. Jest to lekcja, której obecnie uczy się Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, jeśli wierzyć raportowi z niej Czas dostawy zeszły tydzień. Handel powiedział, że chociaż większość z nich zakłada popularną komedię, taką jak Spider-Man: Nie ma miejsca na dom lub Liga Sprawiedliwości Zack Snyderz których oba mają wściekłych obserwujących online, Z łatwością zdobędzie koronę w niedawno ogłoszonej, ulubionej przez fanów kategorii Oscara (Jak prawdopodobnie zamierzano), film wydany w zeszły weekend był filmem Amazon Kopciuszek.

Tak. Kopciuszek. Gwiazda popu Camila CabelloBilly Porter, Idina Menzel, Pierce Brosnan i inni, to film nakręcony przez Sony, studio za nim stojące. Nie ma miejsca na domZostał sprzedany Amazon Studios w maju ubiegłego roku. Według raportuFani Cabello: „Byli po prostu powódź Strona Fan Fave Akademii „W zeszłym tygodniu nadał mu więcej rozmachu i dźwięków niż jakikolwiek inny film. Aha, i jest coraz gorzej. Fani Johnny’ego Deppa zrobili to samo. Tak, Deadline również o tym informuje. Niespokojni fani aktorów Głosował również na film o nazwie Minamata który otrzymał w zeszłym roku miniaturową wersję kwalifikującą się do Oscara, a później został odrzucony przez Akademię. Podobno ludzie tweetują: „Zróbmy to dla Johnny’ego”.

Aby być uczciwym, raport Deadline ukazał się w piątek, 18 lutego, przed długim weekendem i nie jest jasne, skąd dokładnie witryna wzięła swoje dane. Może to być po prostu kawałek PR, który został fachowo złożony, aby zachęcić fanów Spider-Mana i Supermana do dalszego głosowania na swoje serca. Ale jeśli wystarczająca liczba fanów Camili Cabello jest w stanie przechytrzyć fanów superbohaterów, myślę, że to fajnie – to idealne przypomnienie, że jeśli wpadniesz na głupi pomysł, prawdopodobnie zwykle nie zadziała tak, jak chcesz.

Głosowanie na „Oscar Fan Favorites” trwa do początku marca i można głosować i czytać więcej, Na oficjalnej stronie internetowej.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Toby Keith dzieli się aktualnymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia podczas walki z rakiem żołądka