20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Głosowanie faworyta fanów Oscarów nie jest prowadzone przez Spider-Man: No Way Home

Głosowanie faworyta fanów Oscarów nie jest prowadzone przez Spider-Man: No Way Home

Camila Cabello i ekipa Kopciuszka.

„Szybki kto?” – pyta załoga Kopciuszka.
zdjęcie: Amazonka

Początek Zmniejszenie zasięgu wentylatorów. Jest to lekcja, której obecnie uczy się Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, jeśli wierzyć raportowi z niej Czas dostawy zeszły tydzień. Handel powiedział, że chociaż większość z nich zakłada popularną komedię, taką jak Spider-Man: Nie ma miejsca na dom lub Liga Sprawiedliwości Zack Snyderz których oba mają wściekłych obserwujących online, Z łatwością zdobędzie koronę w niedawno ogłoszonej, ulubionej przez fanów kategorii Oscara (Jak prawdopodobnie zamierzano), film wydany w zeszły weekend był filmem Amazon Kopciuszek.

Tak. Kopciuszek. Gwiazda popu Camila CabelloBilly Porter, Idina Menzel, Pierce Brosnan i inni, to film nakręcony przez Sony, studio za nim stojące. Nie ma miejsca na domZostał sprzedany Amazon Studios w maju ubiegłego roku. Według raportuFani Cabello: „Byli po prostu powódź Strona Fan Fave Akademii „W zeszłym tygodniu nadał mu więcej rozmachu i dźwięków niż jakikolwiek inny film. Aha, i jest coraz gorzej. Fani Johnny’ego Deppa zrobili to samo. Tak, Deadline również o tym informuje. Niespokojni fani aktorów Głosował również na film o nazwie Minamata który otrzymał w zeszłym roku miniaturową wersję kwalifikującą się do Oscara, a później został odrzucony przez Akademię. Podobno ludzie tweetują: „Zróbmy to dla Johnny’ego”.

Aby być uczciwym, raport Deadline ukazał się w piątek, 18 lutego, przed długim weekendem i nie jest jasne, skąd dokładnie witryna wzięła swoje dane. Może to być po prostu kawałek PR, który został fachowo złożony, aby zachęcić fanów Spider-Mana i Supermana do dalszego głosowania na swoje serca. Ale jeśli wystarczająca liczba fanów Camili Cabello jest w stanie przechytrzyć fanów superbohaterów, myślę, że to fajnie – to idealne przypomnienie, że jeśli wpadniesz na głupi pomysł, prawdopodobnie zwykle nie zadziała tak, jak chcesz.

Głosowanie na „Oscar Fan Favorites” trwa do początku marca i można głosować i czytać więcej, Na oficjalnej stronie internetowej.


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Premiera „Eras Tour” Taylor Swift w hotelu The Grove w Los Angeles – The Hollywood Reporter