21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oto, co wydarzyło się na imprezie „Donda Experience” Kanye Westa w Miami

Oto, co wydarzyło się na imprezie „Donda Experience” Kanye Westa w Miami

Kanye West Zorganizował odsłuch i występ na żywo w LoanDepot Park w Miami na Florydzie, zbiegając się z wydaniem nowego albumu „Donda 2”.

Raper, teraz znany jako Ye, Zapowiedział występ na początku tego miesiąca Ze zdjęciem w mediach społecznościowych, które pokazało dom na palach, płonął. Struktura przypomina dom z dzieciństwa rapera, ponieważ rekreacja była mocno zaznaczona podczas trzeciego i ostatniego odsłuchu oryginału „Donda” W zeszłym roku na Soldier Field w Chicago.

Fani oglądający transmisję na żywo od samego początku spędzili pierwsze 2 godziny i 45 minut, obserwując miarowe bicie serca i bicie serca przed właściwym rozpoczęciem wydarzenia. Jak wskazano, odtworzenie jego domu z dzieciństwa zajmowało znaczną część placu, z ogniem wewnątrz, gdy raper wydawał się chodzić po wodzie.

https://www.youtube.com/watch?v=tm2z81kJfCk

Fani zagrali około 45 minut muzyki, w tym wcześniej niepublikowane utwory, takie jak „Flowers” ​​i najnowsze projekty, takie jak ’Łatwo’ Z gra wraz z Pusha TNajnowszy singiel ’Cola dietetyczna’gdzie Pusha pojawia się na scenie obok Ye, gdy gra.

Inne niewydane i odtwarzane utwory zawierały polubienia Migos A Jacka Harlowaz których obaj pojawili się również u boku Ye, gdzie grał ich odpowiedni wkład.

Utwór Harlowa rozpoczął się próbką audio z rozmowy telefonicznej Kamali Harris „We Did It, Joe” z prezydentem USA Joe Bidenem i zobaczyłem, jak Yi powtarza tekst: „Właśnie przestałem kupować torby Louisa po śmierci Virgila”, nawiązanie do późnego legenda mody. Wergiliusz Abloh.

Inne godne uwagi momenty, w tym Ye grające próbkę byłego partnera Kim Kardashian SNL Monolog z października zeszłego roku, w którym nazwała go „najlepszym raperem wszechczasów” i „najbogatszym czarnym mężczyzną w Ameryce”.

Po występie chóru Ye’s Sunday Service, impreza przeniosła się na koncert, w którym raper wykonał kilka piosenek z „Donda” – w tym „Hurricane” i „Off the Grid” (z udziałem Zagraniczne Fivio A Karty Playboya) i „Więzienie 2”.

READ  Nie żyje projektant „Gwiezdnych wojen” Colin Cantwell; Stworzono myśliwce TIE i X-Wingi

Do tego ostatniego dołączają artyści kontrowersyjnego utworu: Marilyn Mansonkto stoi? wiele zarzuty A Sprawy sądowe Oskarżony o napaść na tle seksualnym OdmowaA dababykto jest W zeszłym roku spotkałem się z reakcją Po wygłoszeniu antygejowskich komentarzy podczas występu na festiwalu.

Fivio zagraniczne i Klucze Alicji Pojawili się także u boku Ye, aby wykonać swoją najnowszą współpracę, „Miasto bogów”.

West ujawnił pod koniec zeszłego tygodnia, że ​​Donda 2 właśnie to zrobi Można go słuchać tylko na ich odtwarzaczu Steam. Po raz pierwszy wydane wraz z oryginalną „Donda” w zeszłym roku, urządzenie jest dostępne za 200 USD (150 GBP) – umożliwiając właścicielom remiksowanie piosenek z albumu za pomocą pni z wokalem, perkusją, basem, samplami i nie tylko, a także efektami i innymi elementami sterującymi.

Przez weekend, West… powiedział Wygenerował ponad 2,2 miliona dolarów (1,6 miliona funtów) sprzedaży Steam Playera W ciągu 24 godzin po jej ogłoszeniu będzie to jedyny sposób na wysłuchanie „Dondy 2”.

„Odszedłem od Apple zaraz po tym, jak zdobyłem największy numer 1 w historii Apple. Twórcy piosenek naprawdę odnieśli sukces na platformach streamingowych” Yi O jego decyzji o wydaniu „Dondy 2” wyłącznie przez Steam Player W usuniętym poście na Instagramie.

„Niektórzy mówią, że jestem jedynym, który może dokonać tej zmiany. Więc jako wiodący innowator w muzyce przez ostatnie 20 lat. Stawiam na szali swój własny biznes, aby go zmienić. Już wygrałem, nie będąc boją się ruszyć. Teraz wygrywamy, ponieważ są prawdziwi zwolennicy, którzy zainwestowali pieniądze, które otrzymali. „Ciężko zarobione w mojej wizji wolności”.