19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Microsoft udostępni szczegóły dotyczące przeniesienia gier z Xboxa na PlayStation w połowie lutego

Microsoft udostępni szczegóły dotyczące przeniesienia gier z Xboxa na PlayStation w połowie lutego

Microsoft planuje udostępnić szczegóły dotyczące swoich planów związanych z jego wprowadzeniem Cześć Fi Rush Oraz inne ekskluzywne tytuły Xbox na konsole PS5 i Nintendo Switch, według źródeł zaznajomionych z planami Microsoftu. Szczegóły wieloplatformowych planów Microsoftu stopniowo wyciekają, m.in krawędź W weekend ujawniono, że rozważana jest nadchodząca gra o Indianie Jonesie na PS5. Teraz Microsoft przygotowuje się do podjęcia decyzji o przyszłości Xboksa w przyszłym tygodniu, po weekendzie pełnym przecieków i niepewności dla fanów Xboksa.

„Słyszymy Cię i słyszymy” – mówi Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Gaming, w poście na X. „Planujemy wydarzenie biznesowe na przyszły tydzień, podczas którego nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami więcej szczegółów na temat naszej wizji przyszłości Xbox. Bądźcie czujni”.

Powiedziano nam, że Microsoft pierwotnie planował tę aktualizację biznesową na koniec tego miesiąca, wraz z ogłoszeniem Cześć Fi Rush Na PS5 i Nintendo Switch. Po spekulacjach na ten temat Cześć Fi Rush, Pole Gwiazdi przygotowując inne gry Xbox, które pojawią się na PS5 w weekend, Microsoft w odpowiedzi ogłosił „Wydarzenie biznesowe”, które odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Zasoby gry pochodzące z eksploracji danych wskazywały na wydanie Cześć Fi Rush Na PS5 i Nintendo Switch w zeszłym tygodniu, po plotkach o Cześć Fi Rush I Morze złodziei Udają się na platformy inne niż Xbox.

Teraz Microsoft będzie musiał bezpośrednio odpowiedzieć na te pogłoski i wyjaśnić swoją nową strategię dotyczącą konsoli Xbox oraz przyszłość swoich wysiłków w zakresie gier po ogromnym przejęciu Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów.

READ  Raporty: następca Nintendo Switch zadebiutuje w pierwszym kwartale 2025 roku - Aktualności