13 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Legenda muzyki: Mickey Gilly, wokalista muzyki country, który w latach 70. i 80. nagrał serię przebojów, zmarł w wieku 86 lat;  widziany w 2015 roku

Mickey Gilley, twórca muzyki country i inspirator Urban Cowboy, zmarł w wieku 86 lat

Mickey Gilly, wokalista muzyki country, który w latach 70. i 80. trafił na serię przebojów kinowych, zmarł w wieku 86 lat.

Burmistrz Pasadena w Teksasie, Jeff Wagner, ogłosił, że piosenkarz zmarł w sobotę, „w otoczeniu bliskich”.

Gilly pomogła umieścić miasto w pobliżu Houston na mapie, kiedy otwarto tam Gillies Club wielkości boiska do piłki nożnej, pomagając zainspirować hit Johna Travolty „Urban Cowboy” w 1980 roku.

Legenda muzyki: Mickey Gilly, wokalista muzyki country, który w latach 70. i 80. nagrał serię przebojów, zmarł w wieku 86 lat; widziany w 2015 roku

Gilly zmarła w Branson w stanie Missouri, gdzie mieścił się Mickey Gilly Grand Shanghai Theatre.

Chociaż najbardziej znanym ze swojej muzyki country, wokalistą był kuzyn rock’n’rolla Jerry Lee Lewis.

W 1970 roku w Pasadenie otwarto Gillies Club, który składał się z mniejszego klubu i większego rodeo. Ogromne miejsce w końcu stało się znane jako „Największy na świecie Honky Tonk”.

Alias: W 1970 roku w Pasadenie otwarto Gillies Club, który składał się z mniejszego klubu i większego rodeo.  Ogromne miejsce w końcu stało się znane jako

Alias: W 1970 roku w Pasadenie otwarto Gillies Club, który składał się z mniejszego klubu i większego rodeo. Ogromne miejsce w końcu stało się znane jako „Największy na świecie Honky Tonk”; Widziany około 1970

Prawdziwe życie: klub zainspirował artykuł w grze Esquire o parze spędzającej czas w honky tonk, co z kolei było inspiracją dla popularnego filmu z 1980 roku Urban Cowboy, z Johnem Travoltą i Debrą Winger (na zdjęciu)

Prawdziwe życie: klub zainspirował artykuł w grze Esquire o parze spędzającej czas w honky tonk, co z kolei było inspiracją dla popularnego filmu z 1980 roku Urban Cowboy, z Johnem Travoltą i Debrą Winger (na zdjęciu)

Klub zainspirował artykuł Esquire o parze spędzającej czas w honky tonk, co z kolei było inspiracją dla popularnego filmu z 1980 roku Urban Cowboy, z Johnem Travoltą i Debrą Winger w rolach głównych.

Film, który odniósł ogromny sukces kasowy i zdobył uznanie krytyków, został pozytywnie porównany do poprzedniego filmu „Gorączka sobotniej nocy” Travolty, choć tym razem bardziej skupiał się na muzyce country niż na dyskotece.

READ  Will Smith rezygnuje: co oznacza rezygnacja aktora z akademii dla przyszłych Oscarów

Dokładne okoliczności śmierci mieszkańca Missisipi nie zostały ujawnione.

Burmistrz ogłosił: Pasadena, Teksas Burmistrz Jeff Wagner ogłosił w sobotę śmierć piosenkarza, podczas gdy „otoczony przez bliskich” za pośrednictwem posta na Facebooku

Burmistrz ogłosił: Pasadena, Teksas Burmistrz Jeff Wagner ogłosił w sobotę śmierć piosenkarza, podczas gdy „otoczony przez bliskich” za pośrednictwem posta na Facebooku

Prawdziwy talent: napisał w podpisie:

PRAWDZIWY TALENT: „Mickey był prawdziwym talentem muzycznym, który w ciągu dwóch dekad znalazł się na 42 listach singli z listy Top 40” – napisał w podpisie.

Ogłoszenie pojawia się po tym, jak ostatnia trasa koncertowa Geely’ego została odwołana 1 maja, z powodu „problemów zdrowotnych” i „poziomów energii”, które uniemożliwiły mu bycie „w 100 procentach” w swoich programach.

W tym czasie legenda muzyki ogłosiła, że ​​otrzymuje pomoc medyczną: „Szukałem lekarzy, którzy przywrócą mnie na właściwe tory”, napisał na Facebooku, dodając: „Mam nadzieję, że będę zrewitalizowany, zdrowy i znów będę w pełnym rozkwicie Do zobaczenia chłopaki w Nasze oferty już wkrótce! „

Wagner poinformował o tym za pośrednictwem posta na Facebooku, który zawierał zdjęcia gwiazdy, pisząc: „Pasadena straciła prawdziwą legendę. Mickey Gilly odszedł dzisiaj otoczony bliskimi. To wielki zaszczyt znać tego człowieka przez większość mojego życia”.

Kontynuował: „Mickey był prawdziwym talentem muzycznym, który przez dwie dekady odnotował 42 single na listach Top 40 krajów”.

Zdobywca list przebojów: otrzymał wiele nagród, w tym sześć nagród ACM i gwiazdę Hollywood Walk of Fame.  Został również wprowadzony do Texas Country Music Hall of Fame.  Na zdjęciu w 1980

Zdobywca list przebojów: otrzymał wiele nagród, w tym sześć nagród ACM i gwiazdę Hollywood Walk of Fame. Został również wprowadzony do Texas Country Music Hall of Fame. Na zdjęciu w 1980

„Jego talent i wspaniała osobowość pomogły rozbudzić nowe zainteresowanie muzyką country, gdy przedstawił światu Pasadenę poprzez swoją salę balową i „Urban Cowboy” w 1980 roku”.

„Byłem zaszczycony gościem Mickeya w City State w lutym 2020 roku. Nasze modlitwy o komfort i pokój są z rodziną Mickeya, bliskimi i fanami”.

Gilly zadebiutowała na liście przebojem Is It Wrong For Loving You, zdobywając w sumie 39 hitów w pierwszej dziesiątce, z czego 17 znalazło się na pierwszym miejscu.

READ  Jednorazowe pieluchy Gwyneth Paltrow za 120 dolarów nie są tym, o czym myślisz

Otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym sześć nagród ACM i gwiazdę Hollywood Walk of Fame. Został również wprowadzony do Texas Country Music Hall of Fame.

Mickey pozostawił swoją żonę Cindy Loeb Gilly i czwórkę dzieci.

Problemy zdrowotne: To ogłoszenie pojawia się po odwołaniu ostatniej trasy Geely 1 maja z powodu

Problemy zdrowotne: to ogłoszenie pojawia się po odwołaniu ostatniej trasy koncertowej Geely 1 maja z powodu „problemów zdrowotnych” i „poziomów energii”; Na zdjęciu 12 czerwca 2015 w Nashville