26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Adam McKay Film z Robertem Pattinsonem, Robertem Downeyem Jr. – The Hollywood Reporter

Adam McKay Film z Robertem Pattinsonem, Robertem Downeyem Jr. – The Hollywood Reporter

Po miesiącach narzekania, najnowszy projekt zespołu z listy A Duży skrót I nie szukaj Reżyser Adam McKay osiągnął wielki sukces w Hollywood.

pod tytulem Średni wzrost, przeciętna budowaWedług źródeł projekt jest opisywany jako po części thriller o seryjnym mordercy, po części komedia, która podąża za zabójcą, który wykorzystuje lobbystów politycznych do zmiany prawa, aby ułatwić sobie zabicie go. Podobnie jak wszystkie ostatnie prace McKaya, projekt będzie dotyczył większych bolączek społecznych i politycznych – na wzór kryzysu mieszkaniowego z 2008 roku (Duży skrót) i kryzys klimatyczny (nie szukaj) – tym razem walcząc z przestępczością i korupcją.

McKay napisał scenariusz i wyreżyseruje film, który w tym tygodniu trafił do skrzynek pocztowych szefów studia. W obsadzie, do której już powiązano, należą Robert Pattinson, Amy Adams, Robert Downey Jr., Forest Whitaker i Daniel Didwiller. Skrypt wzywa do wypełnienia wielu znaków.

Projekt kręcił się już od jakiegoś czasu z McKayem i reżyserem O pracy nad nowym scenariuszem, który zajmie się „wielkimi brudnymi pieniędzmi”, rozmawiamy podczas Q&A na Festiwalu Filmowym Tribeca 2022. Projekt określano wówczas jako komedię.

Ale pomimo dużej mocy i osiągnięć McKay, projekt napotyka pewne przeciwności w studiach, z których wiele już przeszło, podczas gdy inni nie spieszą się z liczbami. Jeśli przejdziesz do streamera, głośna obsada będzie wymagać dużych zakupów w przedsprzedaży, dlatego niektórzy tak niechętnie się angażują. Inni znawcy studia sugerują wprowadzenie czarnej komedii politycznej na obecną scenę teatralną. McKay Studios zaznaczyło, że projekt spodoba się obu stronom politycznego spektrum, ale nie wszyscy tak uważają. Apple, z którym McKay zawarł umowę od pierwszego wejrzenia, nie wskoczył na projekt.

READ  Zainwestuj w odważne progresywne dziennikarstwo

Fakt, że w pakiecie znajduje się nagrodzony Oscarem zespół za kamerą, twórca filmowy, którego najnowszy film otrzymał nominację do najlepszego filmu i jest wypełniony na ekranie przez członków karuzeli nagród i superbohaterów, wciąż nie mógł od razu znaleźć domu . Dokładnie krzyczy „gorąca paczka” i jest symbolem obecnego stanu Hollywood. Istnieje wysoki stopień awersji do ryzyka – finansowego, tematycznego lub innego – ze streamerami niechętnymi do wydawania dużych pieniędzy, które uruchomili dwa lata temu, tylko po to, by przyciągnąć talenty z listy A.

McKay planuje sesję zdjęciową późnym latem w Bostonie. Film nie ma jeszcze na pokładzie studia do finansowania lub dystrybucji. Scenarzysta i reżyser już ustawili w szeregu kluczowe talenty, w tym operatora Todda Panhazela, który pracował nad serialem HBO McKaya. czas wygranej.

McKay nie szukaj W rolach głównych wystąpili Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence, aw obsadzie znaleźli się Timothée Chalamet, Meryl Streep, Jonah Hill, Cate Blanchett, Marc Rylance i Tyler Perry. Był nominowany do nagrody dla najlepszego filmu, a MacKay otrzymał nominację do nagrody za najlepszy scenariusz oryginalny.

Dotychczasowi aktorzy są nowicjuszami w szkole wielkiej komedii McKaya, z wyjątkiem Adamsa. Ona i MacKay pracowali wcześniej razem przy MacKay Dicka Cheneya Wice. Pattinson ostatnio zagrał w Ordynans Następnie pojawi się u Bong Joon Ho Miki 17. Adams był ostatnio widziany w kontynuacji Disneya sfrustrowany Wkrótce pojawi się w horrorze Mariel Heller nocna plaża. Następnie Downey pojawi się w Christopherze Nolanie Oppenheimerapodczas gdy Whitaker kręci obecnie dla Francisa Forda Coppoli Megalopolis. Deadwyler przyciąga w tym sezonie wiele uwagi swoją rolą Mamie Till-Mobley w dopóki.