3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Doctor Strange 2” osiąga w piątek 90 milionów dolarów — The Hollywood Reporter

„Doctor Strange 2” osiąga w piątek 90 milionów dolarów — The Hollywood Reporter

Gra się rozpoczęła.

Studia Marvela i Disney Doktor Strange w Multiverse szalony Jest na dobrej drodze, by w swoim krajowym debiucie odnotować od 185 milionów do 200 milionów dolarów i po zarobieniu 90 milionów dolarów w piątek ma jedno z największych debiutów w historii.

Disney stał się bardziej konserwatywny, proponując weekend otwarcia w przedziale 170-185 dolarów.

Piątkowy wynik – który obejmuje zapowiedzi 36 milionów dolarów – jest siódmym największym dniem otwarcia wszechczasów i daje Marvel Cinematic Universe Pięć z moich 10 najlepszych dni roboczych w historii. To także więcej niż pełny weekend otwarcia 10 tytułów MCU, w tym pierwszy dr Gharibktóry w 2016 r. osiągnął wartość 85,1 mln USD.

W reżyserii Sam Raimikolumna podpierająca plecy Benedykt Cumberbatch do honorowej roli. dr Gharib 2 Zagraniczne otwarcie rozpoczęło się w środę, przynosząc w piątek 139,3 miliona dolarów, z wczesną globalną sumą 229,3 miliona dolarów.

Jak dotąd występy w sequelu to ogromne zwycięstwo, ponieważ oficjalnie rozpoczyna się latem 2022 roku okno biletowe pora roku. Po dwóch latach zmagań z pandemią hollywoodzkie studia przygotowują się do rozpoczęcia parady spóźnionych kolumn poparcia.

Piątkowe dystanse do dr Gharib 2 Obejmował 36 milionów dolarów w czwartkowych nocnych podglądach, ósmym najlepszym ogólnym podglądzie w historii Avengers: Wojna bez granic W 2018 roku nie został skorygowany o inflację. Obejmuje to 4,3 miliona dolarów od Imax, piątego największego numeru w historii.

dr Gharib 2 Pokazy w 4545 kinach, największa liczba witryn pandemicznych i piąta co do wielkości w historii, oraz kolejny znak, że przemysł filmowy wyłania się z COVID-19 po ponad dwóch latach szaleństwa i inicjacji.

Kolejna uwaga: Imax i inni operatorzy filmowi mocno zachwalają fakt, że pierwszy zwiastun sequela Jamesa Camerona Awatar: Droga wodna To premiera wyłącznie w teatrach.

Chociaż ogólna frekwencja jest wciąż niska w porównaniu do sytuacji sprzed pandemii, zaufanie kinomanów jest najwyższe w historii, ponieważ letnia parada kolumn wsparcia czeka na otwarcie.

READ  3 znaki zodiaku chcą zakochać się w przygodzie podczas zachodu słońca. Zobaczysz księżyc od 11 kwietnia 2022 r

pierwszy dr Gharib Otworzył się na 85 milionów dolarów w kraju w 2016 roku, uruchamiając nową franczyzę Marvela. Postać Cumberbatcha zyskała na jasności, gdy się w nim pojawił Avengers: Wojna bez granic Ostatnio Sony i Marvel osiągnęły ogromny sukces w wysokości 1,9 miliarda dolarów Spider-Man: Nie ma miejsca na domktóry zarobił prawie 122 miliony dolarów w pierwszy piątek (w tym 50 milionów w zapowiedziach) i osiągnął 260,1 miliona dolarów za pierwszy w kraju.

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa odebrać gdzie Nie ma miejsca na dom Przestań, gdy Stephen Strange przybywa, aby pomóc małej dziewczynce o imieniu America Chavez (Zuchchitel Gomez), która potrafi skakać przez różne wszechświaty. Teraz jednak demoniczna siła próbuje ukraść swoją moc.

Częściowo emocjonalna, częściowo przerażająca, komediowa i zawsze pełna akcji przygoda, w której przebiegły superbohater rozgrywa pojedynek z Karmazynową Wiedźmą (Elizabeth Olsen) i spotyka starożytny płomień (Rachel McAdams), poproś o pomoc swojego byłego chłopaka, który teraz zamienił się w najwyższego czarodzieja (Benedykt Wong) i poznaj dostawców (Chiwetel Ejiofor). Jest też główny napis związany z innymi funkcjami MCU, ale czytelnicy nie znajdą tu żadnych spoilerów.

Dobrze zrecenzowane Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa Jest oceniany jako PG-13.

5 maja, 7:55 Zaktualizowano o łączne i poprawione szacunki z piątku.