24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Królowe” odwołane przez ABC po jednym sezonie - termin

„Królowe” odwołane przez ABC po jednym sezonie – termin

ABC Nie idź dalej Króloweanulowanie dramatu muzycznego po zagraniu go jako student.

Seria zatytułowana BrandyNatori Naughton Przeddzień A Nadine Velazquez, byli dwoma najpopularniejszymi pilotami w zeszłym sezonie i mieli wiele oczekiwań, gdy zbliżała się jesień. Miał dobry pierwszy występ w październiku i zarobił pieniądze Wersja beta 0,4 i 1,78 miliona Widzowie na żywo + tego samego dnia. Ale przez cały sezon Królowe, Emitowany we wtorki o 22:00 często przewyższał konkurencyjne programy. Wydajność ocen wyświetlania będzie prawdopodobnie brana pod uwagę przez fakt, że podczas jego działania Królowe Musiała poradzić sobie z odejściem jednej ze swoich koleżanek, Ewy, która po ogłoszeniu ciąży zrobiła sobie przerwę w serialu. w styczniu, Królowe Twórca Zaher McGehee rozmawiał z Ostatecznym terminem czy Ewa powróci.

Programy telewizyjne odwołane Galeria zdjęć: programy wygasają w 2022 r. i później

w KróloweNapisane przez McGee i wyreżyserowane przez Tima Storeya, cztery oddzielne i niematerialne kobiety po czterdziestce – Naomi (Brandy), Jill (Naughton), Brianna (Eve) i Valeria (Velazquez) – spotykają się ponownie, aby odzyskać sławę i odzyskać ostentacja, jaką mieli w zespole, lata 90., które uczyniły z nich legendy w świecie hip-hopu.

Anulowanie następuje około trzech miesięcy później 1 lutego finał sezonu (0,2; 1,00 mln). W momencie zamknięcia, gwiazda Brandy zastanawiała się nad perspektywami na drugi sezon.

Anulowanie/odnowienie karty punktowej: programy telewizyjne wygasły lub będą kontynuowane w sezonie 2021-22

„Wiem, że chciałbym zobaczyć więcej koncertów, więcej rapu i więcej teatralnych rzeczy, gdyby był sezon 2. Tak naprawdę nie mieliśmy okazji zagrać tylu występów scenicznych, co chciałabym zrobić w tym roku” – powiedziała . „Mam nadzieję, że opowiemy więcej wspaniałych historii i będziemy się dobrze bawić z grupą. Trzymamy kciuki”.

Produkcja wykonawcza McGhee, Story i Wind. Studiom było ABC Signature, część Disney Television Studios.

READ  Głosowanie faworyta fanów Oscarów nie jest prowadzone przez Spider-Man: No Way Home

Nelly Andreeva przyczyniła się do powstania tego raportu.