15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Michael J Fox dołącza do Coldplay podczas niespodziewanego występu na festiwalu Glastonbury

Michael J Fox dołącza do Coldplay podczas niespodziewanego występu na festiwalu Glastonbury

On ogląda: To, co najlepsze w twórczości Michaela J. Foxa

Michael J. Fox to gwiazda na ekranie i na scenie!

Aktor „Powrotu do przyszłości” niespodziewanie pojawił się w sobotę na festiwalu w Glastonbury, dołączając do Coldplay na scenie podczas występu zespołu.

Muzyka BBC/YouTube

Michael J. Fox występuje z Coldplay na festiwalu Glastonbury, 29 czerwca 2024 r.

Fox (63 l.), u którego od 1991 r. zdiagnozowano chorobę Parkinsona, siedział na scenie na wózku inwalidzkim i grał na gitarze, podczas gdy zespół wykonywał piosenki „Humandkind” i „Fix You”.

Michael J. Fox nazywa swojego syna Sama swoim „najlepszym przyjacielem”: co powinien wiedzieć o czwórce swoich dzieci

Po wydajnośćlider zespołu, Chris Martin, złożył Foxowi wspaniały hołd, uznając aktora za inspirację dla muzycznej kariery zespołu.

„Głównym powodem, dla którego jesteśmy w zespole, jest oglądanie Powrotu do przyszłości. Dziękuję więc na zawsze naszemu bohaterowi, jednej z najbardziej niesamowitych osób na Ziemi, panu Michaelowi J. Foxowi. Dziękuję bardzo Michael, nasz bohater” – powiedział Martin.

Muzyka BBC/YouTube

Michael J. Fox występuje z Coldplay na festiwalu Glastonbury, 29 czerwca 2024 r.

Fox zagrał nastolatka Marty’ego McFly’a w filmie z 1985 roku. Martin przedstawił Foxa publiczności w Glastonbury, nawiązując do swojej postaci w filmie.

„Z jego riffem w stylu Chucka Berry’ego i sposobem, w jaki uderza Biffa: panie i panowie, powitajcie Michaela J. Foxa” – powiedział Martin.

Fox wycofał się z aktorstwa w 2020 roku z powodu postępu choroby Parkinsona.

Założona przez Fundację Michaela J. Foxa w 2000 roku, od tego czasu stała się największą organizacją non-profit finansującą badania nad chorobą Parkinsona na świecie i według danych fundacji sfinansowała projekty badawcze o wartości ponad 1,5 miliarda dolarów. strona internetowa.

READ  Kim Kardashian odwiedza więźniów przetrzymywanych w izolatkach

To nie pierwszy raz, kiedy Fox dołączył do zespołu na potrzeby występu aktora i Coldplay współpracował W lipcu 2016 roku na stadionie MetLife w New Jersey Coldplay wykonał „Johnny B. Goode”, piosenkę Chucka Berry’ego wykorzystaną w filmie Powrót do przyszłości.