16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Inside Out 2 stanowi kamień milowy w historii kina animowanego;  Przekroczył miliard dolarów światowych przychodów ze sprzedaży biletów  Hollywood

Inside Out 2 stanowi kamień milowy w historii kina animowanego; Przekroczył miliard dolarów światowych przychodów ze sprzedaży biletów Hollywood

Długo oczekiwana kontynuacja filmów Disneya i Pixara „W głowie się nie mieści” okazała się ogromnym hitem, który napisał na nowo annały filmów animowanych. Zdumiewającym osiągnięciem było to, że film stał się najszybszym filmem animowanym, który osiągnął próg 1 miliarda dolarów w światowych kasach, osiągając ten wyczyn w niecałe trzy tygodnie. Przeczytaj także: Recenzja filmu Inside Out 2: kontynuacja Pixara staje się dziwniejsza, bardziej kreatywna i odpowiednio emocjonalna

Rekordowe posunięcie

„Inside Out 2” w reżyserii Kelseya Manna będzie miał premierę 14 czerwca 2024 roku w kinach na całym świecie.

W świecie kina animowanego Inside Out 2 pobiło poprzedniego rekordzistę, Frozen 2 tego samego studia, któremu osiągnięcie tego samego poziomu zajęło 25 dni.

Twoje życzenia pomogły Indiom zwyciężyć — przeżyj ponownie niesamowitą podróż Indii w Pucharze Świata T20. Kliknij tutaj

Wyjątkowy sukces filmu został podkreślony imponującymi występami w Indiach, gdzie przyniósł ogromne zyski ze sprzedaży biletów 101,48 crore (około 12,7 miliona dolarów) w 19 dni, co czyni go najszybszym filmem animowanym, który osiągnął sprzedaż kasową. Klub za 100 crore w kraju.

Jeśli chodzi o biznes międzynarodowy, animowana kontynuacja zarobiła 469,3 miliona dolarów (prawie 469,3 miliona dolarów). $4000 crores) w Ameryce Północnej i 545,5 miliona dolarów (ponad 4500 crore) za granicą o łącznej wartości 1,015 miliarda dolarów (ok $(8500 crore rupii) na całym świecie, według różnorodny.

To jedenasty film w historii, któremu udało się tego dokonać. Ostatnim filmem, który osiągnął tę liczbę, była Barbie z Margot Robbie w 2023 roku.

Szczęśliwa chwila wszystkim

W odpowiedzi na to wydarzenie wiceprezes wykonawczy Disneya ds. dystrybucji kinowej Tony Chambers wydał w niedzielę komunikat prasowy. Tony powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się osiągnąć ten niezwykły kamień milowy w rekordowym czasie, co po raz kolejny udowadnia, że ​​publiczność na całym świecie przyjdzie obejrzeć wspaniały film”.

READ  Garth Brooks mówi, że będzie sprzedawał Bud Lite w barze New Nashville — ostateczny termin

Odnośnie filmu

„Inside Out 2” w reżyserii Kelseya Manna będzie miał premierę 14 czerwca 2024 roku w kinach na całym świecie. Amy Poehler, Maya Hawke, Phyllis Smith, Lewis Black, Tony Hale i Lisa Lapira użyczyli swoich głosów ukochanym animowanym postaciom filmu. Scenariusz filmu napisała Meg Levov.

Inside Out 2 to kontynuacja przeboju z 2015 roku, opowiadającego o wnętrzu umysłu młodej dziewczyny. W drugiej części główna bohaterka, Riley, zamienia się w nastolatkę i stawia czoła nowym uczuciom, w tym niepokojowi i zazdrości. Oryginalny film Inside Out zarobił około 90 milionów dolarów w pierwszy weekend lata 2015 roku.

Przygotuj się na Puchar Świata z Crick-it! Od wyników na żywo po statystyki meczów – tutaj możesz śledzić całą akcję. Przeglądaj teraz!

Otrzymuj więcej aktualizacji na temat Bollywood, Taylor Swift, Hollywood, muzyki i seriali internetowych, a także najnowsze wiadomości rozrywkowe w Hindustan Times.