26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Daniel Kaluuya nie wraca do Black Panther 2

Daniel Kaluuya nie wraca do Black Panther 2

Daniel Kaluuya Nie powtórzy swojej roli w Marvelu i DisneyuCzarna Pantera: Wakanda na zawszeróżnorodny Upewnij się, że.

Kaluuya zagrał Kaluę w filmie Czarna Pantera z 2018 roku, który jest najlepszym przyjacielem i przyjacielem T’Challa (Chadwick Boseman), szefa ochrony dla Frontier Tribe.

Źródła zbliżone do projektu mówią różnorodny Że Kaluuya został poproszony o powrót, ale już jest zaangażowany w rolę w nadchodzącym horrorze Jordana Peele’a No.

Jacqueline Colley w Rotten Tomatoes jako pierwsza ćwierkanie Wiadomość w środę.

„Wakanda Forever” Ryana Cooglera powstał w marcu, a premiera filmu zaplanowana jest na 11 listopada. Po śmierci Bosemana w 2020 roku Marvel postanowił nie powtarzać roli T’Challa. Zamiast tego kontynuacja będzie odkrywać inne postacie z uniwersum „Czarnej Pantery”, jednocześnie uhonorowując dziedzictwo pozostawione przez Bosemana. Chociaż oryginalne gwiazdy filmowe Lupita Nyong’o, Danny Gurira, Martin Freeman, Letitia Wright, Winston Duke i Angela Bassett potwierdzili powrót, miejsce Kaluuyi w drugim filmie nie jest jeszcze jasne. W „Wakanda Forever” występują także Dominic Thorne jako genialny wynalazca, a także niewydane role Michaeli Cowell i Tenocha Huerty.

Kaluuya przygotowuje się obecnie do wydania „No” 22 lipca. W horrorze sci-fi występuje Kaluuya wraz z Kiki Palmer i Stephenem Yeonem, który śledzi mieszkańców odosobnionego miasta, którzy byli świadkami tajemniczego zdarzenia z udziałem UFO i postanowili to zbadać.

READ  Amerykański senator przesłuchuje Ticketmaster po skargach dotyczących sprzedaży Taylor Swift