26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ms. Marvel opuszcza flagowy model MCU w ostatnim odcinku

Ms. Marvel opuszcza flagowy model MCU w ostatnim odcinku

Pani Marvell Ostatni odcinek wyemitowany w środę dostarczył ogromnej niespodzianki dla fanów Marvela, którzy w dużej mierze się tego nie spodziewali. Ten artykuł będzie zawierał główne spoilery na kilka zaskakujących momentów z ostatnich lat Pani Marvell Ostatni odcinek, więc uważaj to za swoje ostatnie ostrzeżenie! Jedną z niespodzianek była scena po napisach, która stworzyła film, który fani już znają, podczas gdy kolejne wielkie ujawnienie pojawiło się wcześniej w odcinku i stało się gatunkiem referencyjnym w telewizji. Spoilery poniżej i Zostanie omówiony na pokazie Phase Zero o godzinie 12 w południe ET!

Po pierwsze, pani Marvel otrzymała imię „Mrs. Marvel”, gdy jej ojciec zadzwonił do niej pod koniec odcinka. Historia pochodzenia: kompletna. Powiedziała także „Impigen”, co jest jej słynnym słowem, gdy używa swoich mocy w komiksach, chociaż moce te pojawiają się na stronach zupełnie inaczej. Jednak przeszła również ogromną zmianę w porównaniu do swojego komiksowego odpowiednika, aby uzyskać te moce. W komiksie Kamala Khan posiada Nieludzki Gen. Jednak w Marvel Cinematic Universe Kamala ma zmutowany gen.

Bruno Kareli mówi Kamali Khan w końcowych momentach odcinka, że ​​odkrył „mutację” w jej genach, której nie mają inni ludzie. Po tym, jak Bruno powiedział „Boom”, tłumaczenie piosenki przewodniej z X-Men: serial animowany Piosenka jest odtwarzana i nazwana w napisach końcowych odcinka. Tak po prostu, zmutowany gen został wprowadzony do Marvel Cinematic Universe. Marvel Studios niedawno pojawiło się na Profesorze X w Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, zabijając przywódcę X-Men alternatywnego wszechświata tak szybko, jak został wprowadzony. Sekwencja Ziemi-838 w Nieznajomy W sequelu Marvel Studios po raz pierwszy użyło X-Men, które widzieliśmy wcześniej w filmach. Teraz Ziemia-616 (jak została nazwana) Nieznajomy dopełniacza), że zmutowany gen unosi się wokół.

Po ujawnieniu, że Kamala Khan jest mutantem w MCU, scena po napisach zaoferowała połączenie z cuda. Film Marvela będzie miejscem, w którym Kamala pojawi się w następnej kolejności, który ma trafić do kin w 2023 roku. Miss Marvel to najnowszy występ Brie Larson Captain Marvel, ponieważ postać pojawiła się wcześniej w scenie napisów końcowych dołączonej do Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Wygląda na to, że Kamala i Carol Danvers zamienili się miejscami w Marvel Cinematic Universe, prawdopodobnie pokazując, jak spotkają się z utworami w The Marvels i ostatecznie połączą siły, a Monica Rambeau dołączy do imprezy.

READ  Taylor Swift udostępnia zdjęcia z koncertu w New Jersey, notatkę dla Phoebe Bridgers - billboard

Moment tego ujawnia się w Pani Marvell Naprawdę coś. San Diego Comic-Con ma gościć Marvel Studios I „ogromny talerz” w sobotę. Czy X-Men mogliby zostać ujawnieni po drodze?

Co sądzisz o wielkim ujawnieniu, które udało się zdobyć w ostatnim odcinku Ms. Marvel? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy lub wyślij je na Twitterze! Pani Marvell Już dostępne w Disney+. cuda W kinach 28 lipca 2023 r.