12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mandy Moore i Chrissy Metz odpowiedzieli na pytanie o nagrodę This Is Us Emmys

Mandy Moore i Chrissy Metz odpowiedzieli na pytanie o nagrodę This Is Us Emmys

Mandy Moore i Chrissy Metz

Mandy Moore i Chrissy Metz
obrazek: Amy Sussman (Obrazy Getty)

Wśród wielu pogard i niespodzianek z nominacji do Emmy w tym tygodniukilka z nich Więcej niż przełamywanie schematów z nagłej zmiany Akademii Telewizyjnej to my. Nawet w jej chudych latach Dan Fogelmandramat rodzinny Zawsze zdobywał co najmniej jedną nominację do Primetime Emmy na sezon, ale najwyraźniej nie mógł nawet Sterling K.” na Primetime Creative Arts Emmys.

Między innymi oznacza to, że nagrody już na stałe minęły szansę uhonorowania gwiazdy Mandy Moore, która otrzymała tylko jeden ukłon od wyróżniającej się aktorki za jej ciało. pracować jako matka Rebecca Pearson, w 2019 roku. Teraz Moore i współ-gwiazda Chrissy Metz wydali wyrazy pogardy, a Moore skupił się na byciu szczęśliwym dla zespołu muzycznego serialu i żałobie po kilku innych nierozpoznanych współpracownikach – a Metz jestWiesz, pozew przeciwko Mandy Moore został całkowicie skradziony.

To jest dla każdego THRCo wskazuje na to, że Moore wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, które go chwali Siddhartha Khosla i Mor Jej mąż Taylor Goldsmith zostanie nominowany do The Forever NowPiosenka, którą śpiewała sama Moore „dzień ślubu”. Powiedziała dalej:„Czy mam nadzieję, że nasz program zostanie doceniony za to, co myślę, że było?” [its] Najlepsza godzina? pewno. A Dan FogelmanJego wspaniałe pisanie przez 6 sezonów (Hello pociąg)? [Ken Olin’s] Nieskazitelny trend? Nasza niesamowicie utalentowana obsada i ekipa? Tak…. Ale nic nie może odebrać wielu (w tym nam) tego, co nasz program znaczy dla wielu. To niesamowita spuścizna, której można być częścią. Zawsze będę wdzięczny. #to my.”

Tymczasem Metz była bardziej szczera, ogłaszając się „Bitter Betty” w historii na Instagramie, wykrzykując to, co jej zdaniem było absurdem Moore’a i Fogelmana. Obaj wyprzedzili tegoroczne nominacje. „Kiedy są naturalni, utalentowani i niesamowicie utalentowani ludzie, którzy piszą przedstawienie – Dan Fogelman – oraz gwiazda i gwiazda – Mandy Moore – nie są honorowani za piękną pracę i sposób, w jaki zmienili ludzkie życie, serca, umysły i łączność. tkanką wśród innych ludzi i nie są przez to rozpoznawane? – zapytałem sarkastycznie. – Rozumiem, że to nie wszystko, moja droga, ale to coś.

Fogelman wydał również oświadczenie (bardziej po stronie Moore’a), w którym powiedział: „Imiona Emmy nie są dziś zepsute dla #ThisIsUs – jeśli jesteś szczęśliwy, kiedy idą w twoją stronę, weź to na brodę, kiedy nie”.

READ  Jerry Springer odpoczywa na prywatnej imprezie w Chicago