15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Inside Out 2 przewyższa prequele Quiet Place, takie jak Horizon Bombs

Inside Out 2 przewyższa prequele Quiet Place, takie jak Horizon Bombs

Pixara Na lewą stronę 2 W trzeci weekend utrzymał pierwsze miejsce pod względem sprzedaży biletów w kraju z kwotą 57,4 miliona dolarów, co wystarczyło, aby odstraszyć prequel Paramount. Ciche miejsce: dzień pierwszy Po bliższym wyścigu, niż się spodziewano.

Co więcej, Od środka 2 Nowy animowany horror świętuje przekroczenie 1 miliarda dolarów światowej sprzedaży biletów w rekordowym czasie jak na film animowany, czyli 19 dni. Kontynuacja wyreżyserowana przez Kelseya Manna wywołuje zupełnie nowy zestaw emocji, gdy młoda bohaterka opowieści, Riley, staje się nastolatką. Radość, smutek, złość, strach i wstręt nie są pewne, jak się czuć wraz z nadejściem niepokoju, zazdrości, nudy i zawstydzenia.

Amy Poehler przewodzi obsadzie głosowej, w skład której wchodzą także Maya Hawke, Kensington Tallman, Lisa Lapira, Tony Hale, Lewis Black, Phyllis Smith, Ayo Edebiri, Lilimar, Grace Lu, Somaya Noureddine Green, Adele Exarchopoulos, Diane Lane, Kyle MacLachlan, Paul. Waltera Hausera i Yvette Nicole Brown.

Na lewą stronę 2 Utrudnia to życie Illumination i Obózowi Czwartego Lipca Universalu Wstrętny ja 4, który jest wdrażany wcześnie na wybranych rynkach zagranicznych, a następnie wprowadzony na rynek krajowy podczas obchodów 4 lipca. Ale film ma mnóstwo czasu na przegrupowanie się. Wstrętny ja 4który jest obecnie dostępny na 20 rynkach, zarobił w ten weekend 13,9 miliona dolarów, co daje łączną kwotę 25,3 miliona dolarów i oczekuje się, że 3 lipca jego otwarcie w całych Stanach Zjednoczonych wywoła fajerwerki.

W tym tygodniu film zajął drugie miejsce pod względem sprzedaży biletów krajowych, Ciche miejsce: dzień pierwszy Ma wiele powodów do świętowania po zdobyciu bestsellerowego weekendu otwarcia o wartości 53 milionów dolarów, znacznie przed spodziewanym debiutem o wartości ponad 40 milionów dolarów. Występ prequelu jest szczególnie imponujący, biorąc pod uwagę, że tym razem nie reżyseruje twórca serii, John Krasinski; Emily Blunt nie zagrała głównej roli.

READ  „Thor 4”: Hercules rzuca nową strategię sceny po napisach dla Marvela

Alternatywnie, Michael Sarnosky (świnia) został doprowadzony do dowództwa Pierwszy dzieńNa podstawie historii, którą wspólnie z Krasińskim stworzyli. Lupita Nyong’o i Joseph Quinn występują w wartym 70 milionów dolarów filmie, który zebrał ogólnie dobre recenzje i ocenę B+ CinemaScore, co jest dobre jak na horror. Film napędzają widzowie w wieku od 18 do 34 lat, a także publiczność zróżnicowana rasowo. Nabył także wiele ekranów Imax i ekranów wielkoformatowych premium Od środka 2.

Proszę o ciszę „Francja żyje i ma się dobrze” – mówi Chris Aronson, prezes dystrybucji krajowej Paramount. „Sprawiliśmy, że film wydaje się nowy i świeży, dzięki czemu zajmuje godne miejsce w serii”.

Reżyseria: Krasiński Proszę o ciszę Film stał się wielkim hitem kasowym w 2018 roku, kiedy jego otwarcie kosztowało 50 milionów dolarów, mimo że prawie nie było w nim dialogu. Ciche miejsce: część druga„Ostatni dzień”, który trafi do kin w Dzień Pamięci w 2022 r., gdy sprzedaż kasowa wciąż znajdowała się w fazie odbudowy po pandemii Covid-19, zarobił w sumie 57 mln dolarów w czterodniowe wakacje, w tym 47 mln dolarów za film trzydniowy. dzień weekendowy.

Pierwszy dzień Jest to kontynuacja czerwcowego wzrostu sprzedaży biletów zapoczątkowanego przez Sony Źli chłopcy: jedź lub giń Zostało to wcześniej wzmocnione Od środka 2.

Zajmuje trzecie miejsce w krajowej kasie Na lewą stronę 2 I Pierwszy dzień W weekend warty 100 milionów dolarów western Kevina Costnera pt. Horizon: An American Epic – Rozdział pierwszy. Film upadł po tym, jak jego dochód brutto po otwarciu oszacowano na 11 milionów dolarów (dane dotyczące sprzedaży za granicą nie były od razu dostępne). Najważniejszym pytaniem jest teraz, co to oznacza dla Horizon: Epopeja amerykańska – rozdział drugiktórego otwarcie nastąpi w połowie sierpnia.

READ  Lynne Hardy, zwyciężczyni American Idol, aresztowana za szpiegowanie kobiety | Amerykański idol

Horyzont To niewątpliwie jedna z największych ciekawostek tego lata, odkąd Costner zostawił za sobą lukratywny występ w przebojowym programie Taylora Sheridana Yellowstone Wydał dziesiątki milionów własnych pieniędzy, aby urzeczywistnić swój trwający od kilkudziesięciu lat projekt w czterech zachodnich filmach.

Nadzieja była taka Horyzont Uderzyłoby to w kręgi starszych białych mężczyzn w sercu Ameryki. Choć udało mu się dotrzeć do docelowej grupy odbiorców – 57% widzów stanowili mężczyźni, a ponad 75% osób kupujących bilety to osoby rasy kaukaskiej – nie udało się to w takim stopniu, jak oczekiwano. Recenzje B-CinemaScore i meh z pewnością nie pomogły w jego sprawie. Loft Theatre znajdował się w Salt Lake City (Costner kręcił film w Utah).

Warners zgodził się na dystrybucję i sprzedaż pierwszych dwóch filmów Horizon za tantiemy w Stanach Zjednoczonych. Costner, który niestrudzenie promował film, zainwestował 38 milionów dolarów z własnych pieniędzy, a akcje podbiło także dwóch tajemniczych inwestorów. Pozostała część budżetu pochodziła ze sprzedaży praw zagranicznych z pomocą firmy K5 International, która miała premierę filmu na Festiwalu Filmowym w Cannes. (Horyzont Otwarcie na wielu rynkach w ten weekend). Costner przeznaczył także na film pieniądze marketingowe.

Źli chłopcy 4 Zrobiłem prawie tyle samo Horyzont W czwarty weekend zarobił 10,3 miliona dolarów, zajmując czwarte miejsce. Film zarobił w kraju 165,3 miliona dolarów. Za granicą dodał 13,1 miliona dolarów z 66 rynków, zwiększając swoją globalną sumę do 332 milionów dolarów, co stanowi znaczący powrót Willa Smitha po pamiętnym zdobyciu Oscara w 2022 roku. Źli chłopcy Transza zakończyła się kwotą 462 milionów dolarów na całym świecie na mniej konkurencyjnym rynku.)

Premiera filmu w języku hindi w języku telugu w kinie Prathyangira Kalki 2898 r Nowy film „Ostatni dzień” zamknął listę pierwszej piątki z przychodami w wysokości 5,4 miliona dolarów w zaledwie 1049 kinach.

READ  Milos Pekovic odchodzi z serialu HBO w obliczu kontrowersji – Deadline

W kasie specjalistycznej Searchlight’s Rodzaje życzliwościFilm wyreżyserowany przez Yorgosa Lanthimosa, z Emmą Stone i Jesse Plemonsem w rolach głównych, podczas swojej drugiej premiery zwiększył liczbę kin z pięciu do 485, zarobił 1,5 miliona dolarów i znalazł się w pierwszej dziesiątce.

Magnolia Thelmaw którym June Squibb wciela się w 93-letnią oszukaną babcię, rozrósł się do 1220 lokalizacji i zarobił 1,3 miliona dolarów z 5,1 miliona dolarów.

Otwarto wystawę Sony Pictures Classics filmem z Seanem Pennem i Dakotą Johnson w rolach głównych Tatusiu Pomimo dobrych recenzji film zarobił skromne 440 000 dolarów w 638 kinach. Dramat opowiadający o podróży taksówką po Nowym Jorku w reżyserii Christy Hall.