16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mężczyzna został skazany na 4 miesiące więzienia za zabawę mieczem Zelda

Mężczyzna został skazany na 4 miesiące więzienia za zabawę mieczem Zelda

Oprócz konieczności spędzenia czterech miesięcy życia za kratkami Bray jest także prawomocnie skazany Ofiarom należy wypłacić odszkodowania „Dodatkowa opłata w wysokości 154 GBP (równowartość około 200 USD).”„Mamy politykę zerowej tolerancji dla broni białej w miejscach publicznych i Bray wpadł w pułapkę tej polityki. Można znaleźć zabawki z ostrzami krótszymi niż sześć cali. Nie wolno chodzić ulicą, trzymając ją przed sobą z was” – skomentował sierż. Spellman z patrolowej jednostki dochodzeniowej.

Pomimo komediowego tonu tej historii, wydaje się, że głównym powodem otrzymania przez podejrzanego faktycznej kary pozbawienia wolności była wcześniejsza karalności. Jak donosi „New York Times”, ForbesaAnthony Bray nie był tylko niewinnym fanem Zeldy, był także notorycznym przestępcą, który w latach 90. odsiedział cztery lata więzienia za serię kradzieży i miał kilka starć z policją. To, czy funkcjonariusze, którzy go aresztowali, zdawali sobie sprawę z tego faktu, kiedy aresztowali go za noszenie ostrza zabawki, jest dyskusyjne, ale jest prawdopodobne, że niejasna przeszłość Braya wpłynęła na sąd, aby wydać faktyczny wyrok więzienia, a nie tylko niewielką grzywnę i surowe ostrzeżenie.

czyta Oświadczenie policji w Warwickshire Tutaj I nie zapomnij dołączyć do naszej platformy talentów na poziomie 80 Nasz kanał na TelegramiePodążaj za nami Instagrama, Świergot, LinkedIn, TIK TokI RedditGdzie dzielimy się szczegółami, najnowszymi wiadomościami, niesamowitymi grafikami i nie tylko.

READ  Rosyjska aktualizacja Overwatch usuwa „Z” ze skórek Zaryi