25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dokumenty Google umożliwiają teraz dodawanie reakcji emoji do komentarzy

Dokumenty Google umożliwiają teraz dodawanie reakcji emoji do komentarzy

W zeszłym roku Dokumenty Google w Internecie dodały reakcje emoji i Teraz nadchodzą do komentarzy, co jest równie przydatnym dodatkiem.

W tej chwili wyróżnianie tekstu umożliwia „dodawanie komentarzy”, „sugerowanie zmian” lub „dodawanie opinii o emotikonach”.

Ta nowa funkcja pozwoli Ci zostawiać emotikony w komentarzach Dokumentów Google, klikając nowy przycisk w prawym dolnym rogu okna, aby uzyskać pełny selektor. Jeśli ktoś już zostawił emoji, możesz szybko go dotknąć, aby dodać własne emoji do liczenia.

Ten mały dodatek, który „zwiększa współpracę, umożliwiając szybkie i kreatywne wyrażanie opinii na temat zawartości dokumentów”, będzie wprowadzany w Internecie w nadchodzących tygodniach.

Kolejną małą nowością w tym tygodniu jest możliwość zamiany obrazu w Prezentacjach Google za pomocą przeciągania i upuszczania. Wcześniej trzeba było użyć paska narzędzi menu lub kliknąć prawym przyciskiem myszy.

YouTube Smart Canvas też jest teraz dostępny Na Do Arkuszy Google: „Ta funkcja umożliwia dodawanie danych YouTube, takich jak tytuł, opis i podgląd wideo, bezpośrednio do komórki arkusza kalkulacyjnego. Po prostu skopiuj i wklej link YouTube do komórki, najedź na niego myszą i kliknij opcja „chip” zawarta w karcie hovercard „Zastąp adres URL”.

Pojedyncza komórka obsługuje teraz również wiele inteligentnych plasterków wprowadzonych za pomocą @-menu.

Wreszcie w Meet Google dodaje możliwość Oglądaj transmisje na żywo w 1080p. Zwiększając z 720p, Google automatycznie powróci do najlepszej możliwej jakości. oprócz:

Możesz już Udostępnij plik na czacie Google Meet podczas korzystania z Meet w Dokumentach, Arkuszach i Prezentacjach. Dzięki tej premierze możesz łatwo dołączyć ten plik do powiązanego wydarzenia w Kalendarzu Google, umożliwiając uczestnikom spotkania łatwiejszy dostęp do pliku.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.