30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rzekome przeprojektowanie aplikacji Wallet and Health w iOS 17 pojawia się na makietach

Rzekome przeprojektowanie aplikacji Wallet and Health w iOS 17 pojawia się na makietach

Mówi się, że aplikacje Portfel i Zdrowie otrzymają aktualizacje w iOS 17 Ha ha ha ha ha ha Dzisiaj udostępniliśmy kilka makiet, które rzekomo przedstawiają zmiany w projekcie, których możemy się spodziewać.


w Formularz zgłoszeniowy portfelaNa dole znajduje się pasek nawigacyjny, który oddziela różne funkcje dostępne w aplikacji. Karty, gotówka, klucze, identyfikatory i wnioski to wymienione kategorie. Pamiętaj, że to makieta, więc pisownia „ID” jest prawdopodobnie przeoczeniem. Jest też zakładka „Przepustki i więcej”, a przeciek twierdzi, że nadchodzą również inne funkcje.

Użytkownicy będą podobno mogli przewinąć w dół do interfejsu wyszukiwania, aby znaleźć konkretną kartę lub karty, a także przycisk „Transakcje”. W porównaniu z istniejącym projektem aplikacji Wallet będzie to ulepszenie funkcjonalne, ponieważ ułatwi znajdowanie niektórych funkcji, takich jak określone przepustki i szczegóły zamówienia. Nie byłoby zaskoczeniem zobaczyć taki projekt, biorąc pod uwagę wiele funkcji aplikacji Portfel, które oferuje teraz oprócz przechowywania kart kredytowych i debetowych.

W przypadku aplikacji Zdrowie Nazywa się Analyst941 Sekcja Ulubione pod Podsumowaniem zostanie przeprojektowana z interfejsem w stylu karty. Każda karta będzie zawierała „wizualizacja danych”, która zawiera „wykresy kolorowe”, „tabele” i inne informacje. Ponieważ karta Podsumowanie w aplikacji Zdrowie zawiera również wskazówki i funkcje, nie jest jasne, jak projekt karty dla Ulubionych będzie działał z tymi sekcjami.

Aplikacja zdrowotna iOS 17


Analyst941 ujawnił dokładne informacje na temat dynamicznej wyspy iPhone’a 14 Pro przed jego premierą w zeszłym roku, ale ten wyciek nie ma jeszcze długoterminowych osiągnięć, a udostępnione informacje należy traktować z pewną podejrzliwością w tym świetle.

Analyst941 podzielił się szeregiem plotek na temat nadchodzących funkcji w „iOS 17” w ostatnich tygodniach, sugerując, że „specjalna” wersja „iOS 17” jest w przygotowaniu dla 14,1-calowego iPada i że iPady otrzymają personalizację ekranu blokady w stylu iPhone’a, a także wspomnieli o zmianach, które Mystery zbliża się do badań, „dynamicznej wyspie”, centrum sterowania i nie tylko. Zgłosili również twierdzenia dotyczące nowego projektu ekranu głównego dla systemu watchOS 10 i powiedzieli, że w przyszłości zegarek Apple Watch będzie mógł łączyć się z wieloma urządzeniami, w tym z iPadem i komputerem Mac.

READ  Ogłoszono nowy, ulepszony Nitro Deck+ na Switcha, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne

To jest nic nie warte BloombergMark Gorman ma wyraził wątpliwość O twierdzeniach Analyst941 Uważa się, że niektóre informacje są niedokładne. Więcej o dokładności Analyst941 dowiemy się za nieco ponad miesiąc, kiedy Apple zaprezentuje ‌iOS 17‌, watchOS 10 i inne aktualizacje podczas WWDC 5 czerwca.

Niezależnie od tego, czy te makiety są dokładne, istnieją inne wiarygodne plotki sugerujące aktualizacje aplikacji Zdrowie i Portfel. Na Plotki o Macu podcast, Gurman potwierdził, że Apple pracuje nad aktualizacjami aplikacji Wallet, a także niedawno powiedział, że Apple pracuje nad nowymi funkcjami aplikacji Zdrowie, takimi jak rozszerzenie na „iPada” i funkcję śledzenia nastroju.