14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdobądź Super Mario, Zeldę i inne ekskluzywne gry na Nintendo Switch za 35 USD, póki jeszcze możesz

Zdobądź Super Mario, Zeldę i inne ekskluzywne gry na Nintendo Switch za 35 USD, póki jeszcze możesz

Spodziewamy się świetnych ofert na gry wideo podczas Prime Day w przyszłym tygodniu, ale Target rozpoczyna wydarzenie wcześniej, wystawiając kilka popularnych gier na Switcha za jedyne 35 dolarów. Aby skorzystać z głębokich obniżek cen, musisz być członkiem Target Circle, ale rejestracja jest całkowicie bezpłatna i zajmuje tylko kilka sekund. Odblokujesz także wiele innych ofert, ponieważ wyprzedaże cen gier wideo są częścią Tygodnia Target Circle, podczas którego obniżane są ceny tysięcy produktów w całym sklepie.

Jeśli chodzi o gry na Switcha, do godnych uwagi gier dostępnych w cenie 35 dolarów należą The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Pikmin 4, Kirby and the Forgotten Land i nie tylko. Tytuły na zmianę zazwyczaj nie oferują takich hojnych rabatów, więc koniecznie rzuć okiem, jeśli jeszcze nie grałeś w te klasyczne gry. A jeśli szukasz letniej zabawy w trybie współpracy, możesz zdobyć New Super Mario Bros. U Deluxe za 35 dolarów. Gra pozwala maksymalnie czterem znajomym wziąć udział w rozgrywce lokalnej.

Ponieważ tak dobre oferty są tak rzadkie, Target prawdopodobnie wyprzeda część lub nawet wszystkie oferty gier na Switcha przed zakończeniem Target Circle Week 13 lipca. Na szczęście Target zawierał zarówno fizyczny wyświetlacz, jak i I W tej ofercie dostępne są cyfrowe wersje gier na Switcha. Jeśli więc wolisz gry cyfrowe, możesz kupić przełącznik w sklepie Target, który można wykorzystać w sklepie internetowym Switch. Jeśli zdecydujesz się na zakup fizyczny, Twój lokalny sklep Target prawdopodobnie zaoferuje dostawę lub odbiór tego samego dnia.

Oferty gier na Nintendo Switch z okazji Target Circle Week

Wersje fizyczne i cyfrowe są dostępne w cenie 35 dolarów

The Legend of Zelda: Breath of the Wild można nabyć w Walmarcie za zaskakująco niższą cenę. Fizyczną kopię można kupić za jedyne 30 dolarów. Walmart również dostarcza Mario Kart 8 Deluxe za jedyne 30 dolarów.

READ  Deweloper Baldur's Gate 3 „zmienia sposób wdrażania poprawek” po wycofaniu poprawki

Kiedy już sprawdzisz wszystkie tanie gry na Switcha, poświęć kilka minut na zapoznanie się z nimi Oferta docelowa: kup dwa, jeden dostaniesz gratis O grach wideo, filmach, książkach i nie tylko. Możesz mieszać i dopasowywać wszystkie kategorie, co daje łatwy sposób filtrowania listy życzeń po niskich cenach.

Target nie jest jedyną firmą próbującą pokonać Amazona w Prime Day, ponieważ wielka letnia wyprzedaż w Walmarcie rozpoczyna się 8 lipca. Jeśli więc szukasz więcej świetnych okazji, pamiętaj, aby wracać przez cały tydzień. Będziemy także omawiać najlepsze oferty Prime Day trwające do 16–17 lipca, więc koniecznie odwiedź nasze centrum Prime Day, aby uzyskać najnowsze zniżki.