14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wygląda na to, że edycja Fallout London pojawi się wkrótce, gdy deweloperzy ogłaszają, że „koniec jest już widoczny”

Wygląda na to, że edycja Fallout London pojawi się wkrótce, gdy deweloperzy ogłaszają, że „koniec jest już widoczny”

Wydaje się, że rozszerzony mod do Fallouta 4, Fallout London, zbliża się do premiery po tym, jak deweloper Team FOLON ogłosił, że „koniec jest widoczny” w oczekiwaniu na końcowe kontrole jakości.

W poście dot

„Po sprawdzeniu, czy Fallout: London działa i jest zainstalowany na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, powinniśmy być gotowi do pracy” – powiedział zespół FOLON. „Tak, mamy własnego instalatora i program zmiany wersji.

„W interesie nas wszystkich leży pełne wdrożenie tego końcowego procesu kontroli jakości i jesteśmy niezmiernie wdzięczni GOG za pomoc. Chociaż może się wydawać, że nie wymaga to wiele pracy, możemy zapewnić, że szefowie działów pracowaliśmy non-stop za kulisami.” W tym czasie, aby proces kompilacji był jak najlepszy, koniec jest bliski”.

Premiera Fallout: London była wcześniej planowana na 23 kwietnia 2024 r., ale faktyczny twórca Fallouta, firma Bethesda, ogłosiła niespodziewaną aktualizację do Fallouta 4, która, jak obawiał się twórca moda, będzie miała wpływ na jej wydanie.

„Bez przerwy poprawialiśmy i testowaliśmy, aby wszystko było jak najbardziej stabilne dla wszystkich przed wydaniem tej wersji” – powiedział Dean Carter, ówczesny kierownik projektu zespołu FOLON. „Ale dzięki nowej aktualizacji tylko 48 godzin drogi, nasza praca „To, co działo się przez ostatnie cztery lata, może po prostu się zawalić”.

Carter wyraził później ubolewanie, że Bethesda, która dała jasno do zrozumienia, że ​​wie o Fallout: London, nie poinformowała zespołu FOLON o swoich planach. „To w pewnym sensie nas zraniło, z braku lepszego określenia” – powiedział Carter.

Fallout London to jeden z najpopularniejszych modów w fazie rozwoju, który pozwoli graczom poznać postapokaliptyczną wersję stolicy Anglii. Gracze będą wchodzić w interakcje ze wszystkim, od „aroganckich arystokratów parlamentarnych, przez odrodzonych Rycerzy Okrągłego Stołu, po bezkompromisową sektę rewolucyjną”. W roli głównej wystąpi nawet aktor Neil Newbon, który grał Astariona w Baldur’s Gate 3.

READ  Najlepszy power bank dla Steam Deck i ASUS ROG Ally jest dziś w sprzedaży

Szef rozwoju Bethesdy, Todd Howard, potwierdził, że Fallout 5 zostanie wydany po Elder Scrolls 6, do którego potrzeba jeszcze wielu lat, ale nadal aktualizuje MMO Fallout 76.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.