15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pierwszy telefon CMF tego typu można dostosować za pomocą dodatkowego pokrętła i stojaka

Pierwszy telefon CMF tego typu można dostosować za pomocą dodatkowego pokrętła i stojaka

Dzisiejszy zwiastun zdaje się potwierdzać, że tarcza telefonu będzie działać co najmniej podobnie do tej na podstawkach CMF Buds, aby pomieścić akcesoria i że można ją odłączyć i wymienić na opcjonalne akcesoria, w tym uchwyt na smycz i składaną podstawkę.

Czy zapewni dodatkową funkcjonalność? Żadna ze wskazówek nie jest jednoznaczna, ale zaprezentowany dysk przypomina znaleziony na nim inteligentny dysk Pasek na szyję CMF Pro Słuchawki służące do sterowania głośnością, odtwarzaniem i aktywną eliminacją szumów.

Wcześniej konto CMF udostępniało zdjęcia tyłu Odsłoń łatwo dostępne śruby I Mały śrubokręt Zgodne z estetyką marki. Wskazówki mocno sugerują, że urządzenie będzie miało łatwo zdejmowany tylny panel, co dzisiaj wydaje się potwierdzać stanowisko Zawiera obrazy tej samej planszy w kolorze czarnym, niebieskim, jasnozielonym i pomarańczowym.

Czy tylny panel CMF Phone 1 można wymienić na taki, który ma dłuższą baterię?
Obraz: brak

Nie wiadomo, czy inne firmy produkują zamienne panele tylne, ale patrząc uważnie, wygląda na to, że urządzenie mogłoby przejąć panele po dodaniu większej baterii – podobnie jak Mophie Juice Pack lub telefony Motorola obsługujące „Moto Mods”. kilka dni temu – lub portfel do przechowywania kart kredytowych i dowodów osobistych.

Nie ujawniono również, czy zdjęcie tylnego panelu zapewni łatwiejszy dostęp do wewnętrznych komponentów CMF Phone 1, w tym do baterii, ale funkcja ta może bardziej skupiać się na dostosowywaniu wyglądu i funkcjonalności, a nie na poprawie możliwości naprawy.

Oprócz ogłoszenia CMF Phone 1 8 lipca o 5:00 czasu wschodniego, marka zaprezentuje także CMF Buds Pro 2 i Watch Pro 2 podczas wydarzenia Community Update.

READ  Vampire Survivors była „w zasadzie grą przeglądarkową”, która wymagała przebudowy na konsole Xbox