21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Matt Cash po raz pierwszy pojawia się w polskim zespole

Obrońca Aston Villa Matty Cash Po raz pierwszy występuje w polskiej drużynie.

Wniosek Casha o obywatelstwo polskie został podpisany w zeszłym miesiącu. Polski FA ujawnił, że Cash po raz pierwszy skontaktował się z nimi w sprawie reprezentowania kraju „dwa lub trzy lata temu”.

Sportowcy Zgłoszone 24-latek Cash był zainteresowany reprezentowaniem kraju urodzenia swojej matki w 2019 roku, kiedy dążył do miejsca w kadrze Polski na Euro 2020.

„To bardzo ważny dzień dla mnie i mojej rodziny” – powiedział Cash, podpisując swój wniosek o obywatelstwo w zeszłym miesiącu.

„Mój wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego został zatwierdzony przez polskie władze. Dziękuję Prezydentowi, mojej rodzinie i innym osobom za pomoc w tym.

„Czas na nowe wyzwania. Zrobię wszystko co w mojej mocy dla tego kraju.”

Polska kontra Andora i Węgry Drugie miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w przyszłym miesiącu oraz w grupie I – trzy punkty straty Anglia.

Ponieważ Anglia już zremisowała i pokonała Polskę w tej rundzie kwalifikacyjnej, nie ma szans na zmierzenie się z ojczyzną Casha w żadnym momencie.

Cash, który znalazł się w rankingu Wycombe Wanderers i Nottingham Wilderness, nie reprezentował Anglii na poziomie młodzieżowym.

READ  Polski rząd nakłada podatek od wolnej nieruchomości