14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Magda żartowała, że ​​Lynette „nie pomaga” w poszukiwaniu jej męża z kreskówki w Polsce

Magda żartowała, że ​​Lynette „nie pomaga” w poszukiwaniu jej męża z kreskówki w Polsce

Magda żartowała, że ​​Lynette „nie pomaga” w poszukiwaniu jej męża z kreskówki w Polsce
(Dostarczone przez Tennis World USA)

Polska gwiazda tenisa Magda Linette, lat 31, żartowała, że ​​organizatorzy Poznań Open utrudniają jej znalezienie męża. Linet, 20. miejsce na świecie, urodził się w Poznaniu. Lynette zamieściła na swoim koncie na Twitterze karykaturę stworzoną przez organizatorów Poznań Open.

W kreskówce ciało, ręce i nogi Lynette są proporcjonalne. Ale to zabawne, ponieważ głowa i nos Lynette są w kreskówce absolutnie gigantyczne. „Poznań Open nie pomógł mi w szukaniu męża.

Nie pomaga (śmiech emoji)” – napisała Lynette na Twitterze.

Linette miała ciężki początek sezonu na trawę

Lynette rozpoczęła sezon na trawie w Nottingham, gdzie została pokonana przez Jody Burrage w 1/8 finału.

W tym tygodniu Lynette rywalizowała w Birmingham. Na korcie trawiastym w Birmingham Lynette wygrała swój pierwszy mecz, po czym przegrała 3:6, 0:6 z Zhu Lin w 1/8 finału. Lynette nie imponowała w pierwszych dwóch meczach na trawie w tym roku, a Polak bez wątpienia chciał dobrze wypaść przed Wimbledonem.

Mimo to Lynette powinna podejść do Wimbledonu z pewnością siebie, biorąc pod uwagę, że dotarła do swojego pierwszego półfinału Wielkiego Szlema na Australian Open na początku tego roku. Po najlepszym w karierze rumie Australian Open Lynette będzie chciała kontynuować swój najlepszy występ na Wimbledonie w tym roku.

W przeszłości Lynette dwukrotnie dotarła do trzeciej rundy Wimbledonu – w 2019 i 2021 roku. Ale w tym roku Lynette czuje się jak inny i lepszy gracz. „Dla mnie osobiście wiele się zmieniło. Myślę więc, że ma to wiele wspólnego z moim życiem osobistym, w którym stałem się trochę bardziej niezależny.

To pierwsza rzecz. Po drugie, myślę, że patrzę na to trochę inaczej. Jestem stary. Jestem bardzo doświadczony i trochę cichy. Emocjonalnie wreszcie trochę dorosłam.

READ  MŚ U19 kobiet 2022 w Polsce – dzień 4

Kiedy jestem w dołku, nie dramatyzuję. I mogę walczyć nie tylko ze sobą, ale także z moim przeciwnikiem” – wyjaśniła Linnett po swoim pierwszym półfinale Wielkiego Szlema.