27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Let’s Get Weird-All World Best Song Contest: Polska

Let’s Get Weird-All World Best Song Contest: Polska

Zapraszamy do klikania Pierwszy post na światowym konkursie piosenki „Dirty Deets to Dirt Cheap” zawiera to, co uznaliśmy za najlepszy wkład Australii w muzykę, aby nauczyć się zasad gry. Krótko mówiąc, nie chcieliśmy rozmawiać o następstwach serii baseballowych z ostatniego sezonu regularnego, więc Andrew rozpoczął konkurs odwracania uwagi…

…opierając się na mojej ograniczonej wiedzy o muzyce i innych krajach, zdecyduj o najwspanialszej piosence wszechczasów.

Najpierw przejdźmy do kilku krajów, które mogę wskazać na kuli ziemskiej i poprawnie wymówić – przepraszam, Kirgistan (nie: to Kirgistan) – a potem przejdziemy do stanu po stanie w starej dobrej Ameryce. A.

*Uwaga: Nie zgadzaj się gwałtownie z moimi wyborami, sugeruj najlepsze piosenki w komentarzach. Nie będę was słuchał, a to śmieszne rozproszenie nie wpłynie nawet na wynik meczu, ale chcę, żebyście wszyscy czuli się widziani i słyszani, chociaż nie wiem, kim większość z was jest i jak wyglądacie tak jak. Chcę, żebyście wszyscy skutecznie się uspokoili.

Dziś wybieramy się na wycieczkę po Europie Wschodniej do Polski. Żadnych piosenek o ziemniakach! Albo rzepa. lub brukwi. Próbowałem odtworzyć Rzeczpospolitą Obojga Narodów łącząc ten wpis polski z wpisem litewskim, ale Monarchia Habsburgów za każdym razem kradła mi klawiaturę.

1) Chopin – „heroiczny” polonez w bemanie

Słyszę teraz wszystkich frajerów. „Terp terp terp, chcę Fantastyczne Impromptu! Chcę Nokturn w Es! Chcę minutowego walca!” Wszyscy zamknijcie się. „Chcę rewolucyjnej edukacji!” Powiedziałem ci wszystko. pokój

Paryskie wyższe sfery, aby usłyszeć, jak gra i korzysta z omdlałej kanapy, drużyna nastolatek AOG miała proto. Zmarł na gruźlicę w wieku 39 lat, gdy życie wessało go pod koniec XIX wieku.

Co chcesz, żebym powiedział na ten temat, czego nie powiedzieli krytycy muzyczni przez 200 lat? To był Chopin. To cholerny heroiczny polonez. Dobry towar.

Dał nam również jeden z klasycznych momentów Looney Tunes. Proszę bardzo: Mynoot Waltz autorstwa Choppin’.

Nie, nie można za nim głosować na piśmie. Albo możesz, nie wiem. Nie ja ustalam zasady.

2.) Polska krowa

Właściwie to „Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)” Cybisa, ale nie obchodzi cię to. To polski mem o krowie i każdego to obchodzi, łącznie ze mną.

Nie ma co wpisywać nic innego, bo serio, pamiętajmy o polskiej krowie. Ale dopóki nie zobaczymy gorączkowych snów:

3.) Gaya i Goran Bregovic – Bravi do Levego

To powinno trwać przez minutę. W przeciwnym razie zamknij przeglądarkę i wykorzystaj ten czas na zrobienie czegoś innego ze swoim życiem.

Ale po minucie: angażujesz się w ataki emocjonalne. It’s 4 Straight to Bleach Your Ears, gdy szalone oczy piosenkarza wpatrują się prosto w twoją duszę. Klip z 4:15 to ostatnia rzecz, którą widzisz przed śmiercią. Czym ktokolwiek z nas sobie na to zasłużył?

Refren z grubsza oznacza „wypij cały alkohol”. Nie wyobrażam sobie, ile razy grano to na polskich weselach.

Podoba mi się zakończenie filmu, w którym łódź unosi się nad wodospadami, jak Road Runner, który przeskakuje między dwiema skałami bez patrzenia w dół. (Tak, to dwa odniesienia do Looney Tunes w jednym artykule). Podoba mi się też zakończenie filmu, ponieważ się kończy.

4.) KASA – Piękniejssa

Sprawdź kabriolet Opla! Ta ruda głowa była nieskończenie bardziej przerażająca niż widok duszy Gai. Google mówi mi, że tytuł przekłada się na „bardzo piękny” i tak. W rzeczy samej.

Wystarczy, że przesłucham to dwa razy i wystarczy, że szybko o tym zapomnę, aż do drugiej w nocy dekadę później. I szczerze mówiąc, okazało się, że to brama. Tak, wiem, że nie wygra. To jest dobre.

Interesujące dla mnie, a nie dla nikogo innego, jest to, że (najwyraźniej) wyszedł w 2008 roku. Dla porównania, w tym samym roku Lady Gaga wydała The Fame, a Taylor Swift wydała Fearless. Słuchając go ponownie, nie wiem, w którym roku został wydany, ale na pewno nie był to 2008.

Jestem prawie pewien, że nie możesz teraz głosować listownie na Tay-Tay.

Ivan Milatek – Jossin Z Bassin

To była moja natychmiastowa reakcja na wpis nr 1, ale niestety był to Czech. To wciąż najlepsza rzecz, jaką zobaczysz przez cały tydzień.

Oto kilka typów z ich kraju, gdy Papua-Nowa Gwinea objęła prowadzenie, zanim ostatecznie wyprzedziła ich Polska:

Przerażający czterominutowy krzyk z Papui-Nowej Gwinei

Koncert Bougainville Bamboo Band

To jedna z najdziwniejszych zdrowych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Oglądanie ich gry jest naprawdę męczące. Są naprawdę dobre!

Pomlondis Bamboo Band – Ostateczne odliczanie

Lecimy na Wenus. (Wenus.)

Czytaj więcej

READ  Polska twierdzi, że testy odry do tej pory nie wykazały żadnej trucizny zabijającej ryby