22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Lovin on Me” Jacka Harlowa już czwarty tydzień na szczycie listy przebojów Hot 100 – Billboard

„Lovin on Me” Jacka Harlowa już czwarty tydzień na szczycie listy przebojów Hot 100 – Billboard

„Lovin on Me” Jacka Harlowa czwarty tydzień z rzędu zajął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. Piosenką, która zadebiutowała na szczycie na początku grudnia, raper przepisał swoje najdłuższe panowanie na liście przebojów spośród trzech liderzy, po… Sędziował „First Class” przez trzy tygodnie w kwietniu i maju 2022 r. Oceniał także „Industry Baby” z Lil Nas X przez tydzień w październiku 2021 r.

Ponadto „Lose Control” stał się pierwszym hitem piosenkarza i autora tekstów Teddy’ego Swimsa na liście 100 przebojów, przeskakując z 8. na 4. miejsce. Stał się także najlepiej sprzedającym się singlem tygodnia.

Lista Hot 100 obejmuje wszystkie gatunki transmisji strumieniowej w USA (oficjalne nagrania audio i oficjalne wideo), audycje radiowe i dane dotyczące sprzedaży, przy czym ta ostatnia miara odzwierciedla zakupy fizycznych singli i utworów cyfrowych od sprzedawców oferujących pełną obsługę muzyki cyfrowej; Z obliczeń wykresu nie uwzględnia się indywidualnej sprzedaży cyfrowej w witrynach direct-to-consumer (D2C). Wszystkie wykresy (datowane na 3 lutego 2024 r.) zostaną zaktualizowane na Billboard.com jutro, 30 stycznia. Wszystkie aktualności dotyczące wykresów możesz śledzić @billboard i @billboardcharts zarówno na X, wcześniej znanym jako Twitter, jak i na Instagramie.

„Lovin on Me” Harlowa wydany 19 stycznia nakładem Generation Now/Atlantic Records przyciągnął 74 miliony wyświetleń w radiu (wzrost o 10%), 27,4 miliona odtworzeń (wzrost o 3%) i 6000 sprzedanych pobrań (spadek o 11%). Według Luminate – śledzenie 25 tygodni.

Piosenka powraca z drugiego miejsca na liście utworów przesyłanych strumieniowo już piąty tydzień. Dodaje drugi tydzień na pierwszym miejscu wśród utworów radiowych; Po sprzedaży utworów cyfrowych spada o 2-3 klatki. „Lovin on Me” przez jedenasty tydzień zajmuje jednocześnie pierwsze miejsca na listach przebojów Hot R&B/Hip-Hop Songs i Hot Rap Songs, które wykorzystują tę samą metodologię co Hot 100.

READ  Burning Man 2023 na żywo: Chaos rozwija się, gdy uczestnicy organizują exodus po ulewnych deszczach, które uwięziły tysiące osób

Utwór jest obecnie singlem Harlowa, którego najnowszy album pt. Jackmana., zadebiutowała na 8. miejscu listy Billboard 200 w maju ubiegłego roku, stając się jego trzecią kolekcją w Top 10. (W utworze wykorzystano fragment utworu „Whatever” piosenkarza Delberta „Del” Greera z 1995 r.).

„Cruel Summer” Taylor Swift zyskał 3:2 na liście przebojów Hot 100 po czterech nie następujących po sobie tygodniach na pierwszym miejscu, począwszy od października, a „Greedy” Tate’a McRae powrócił na 3. miejsce, awansując z 4.

„Lose Control” Teddy’ego Swimsa osiągnął wynik 8-4 na liście Hot 100 dwa tygodnie po tym, jak znalazł się w pierwszej dziesiątce swoich przebojów. W tym samym czasie został jego pierwszym dowódcą na obraz Lista utworów, wzrost sprzedaży utworów cyfrowych o 3-1 (7 000, wzrost o 22%). Płaci także 9-6 za utwory przesyłane strumieniowo (18,6 mln, wzrost o 12%) i 23-18 za utwory radiowe (30,7 mln), co oznacza wzrost o 12% w każdym takcie.

Utwór Zacka Bryana „I Remember Everything” z udziałem Kacey Musgraves znalazł się na liście przebojów Hot 100 po tygodniu przebywania na szczycie po debiucie we wrześniu ubiegłego roku. Przez dwudziesty drugi tydzień znajdował się na szczycie wielu list przebojów Hot Rock & Alternative Songs i Hot Rock Songs, a przez osiemnasty tydzień w kategorii Hot Country Songs.

Ariana Grande „Tak i?” Spadła na szóste miejsce na liście Hot 100, tydzień po ósmym liderze w karierze. W drugim tygodniu od premiery osiągnął 25,9 mln zasięgu radiowego (wzrost o 5%), 16,6 mln odtworzeń (spadek o 39%) i 3000 sprzedaży (spadek o 95%). Główny singiel z jej siódmego albumu studyjnego pt. Wieczne słońcezaplanowany na 8 marca (jak ogłoszono 17 stycznia), już drugi tydzień zajmuje pierwsze miejsce na multimetrycznej liście przebojów Hot Dance/Electronic Songs.

READ  Widzowie oskarżają Pata Sajaka o nieprawidłową odpowiedź

Doja Cat może pochwalić się dwoma kolejnymi hitami z jej albumu, które znalazły się w pierwszej dziesiątce list przebojów Hot 100 karmin: „Agora Hills” powraca do regionu z nowym numerem 7, w porównaniu z 11., gdzie zdobyła najwyższe wyróżnienia w rankingu Airplay Gainer (57,7 mln, wzrost o 14%), a „Paint the Town Red” spada 7-8 , po prowadzeniu przez trzy nie następujące po sobie tygodnie, począwszy od września.

„Snooze” SZA zadebiutował na 9. miejscu listy Hot 100, po osiągnięciu 2. miejsca, zajmując pierwsze miejsce na multimetrycznej liście przebojów Hot R&B Songs przez 26 tydzień.

W pierwszej dziesiątce listy Hot 100 utwór „Redrum” 21 Savage spadł z 5. miejsca, gdzie zadebiutował tydzień wcześniej, na 10. miejsce. Amerykański sen rządzi na liście Billboard 200 już drugi tydzień.

Ponownie, aby śledzić wszystkie wiadomości dotyczące list przebojów, możesz śledzić @billboard i @billboardcharts obrazKonta w mediach społecznościowych i wszystkie listy przebojów (datowane na 3 lutego), w tym całe zestawienie Hot 100, zostaną zaktualizowane na Billboard.com jutro (30 stycznia).

Luminate, niezależny dostawca danych dla obraz Charts, dokonuje kompleksowego przeglądu wszystkich dostarczonych danych wykorzystywanych przy tworzeniu cotygodniowych rankingów wykresów. Recenzje Luminate i weryfikacja danych. We współpracy z obrazDane uznane za podejrzane lub nieweryfikowalne są usuwane na podstawie określonych kryteriów przed wykonaniem i publikacją ostatecznych obliczeń wykresu.