15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dom gwiazdy „Squid Game” Lee Byung-huna został okradziony i splądrowany

Dom gwiazdy „Squid Game” Lee Byung-huna został okradziony i splądrowany

Ekskluzywny

Gwiazda gry Squid Lee Byung Hun

Okradziono i zniszczono dom!!!

Lee Byung Huna Może chce na kogoś rzucić całą „grę w kałamarnice”… bo dom gwiazdy Netfliksa został zaatakowany przez włamywaczy.

… Jeden z pracowników Lee odwiedził w zeszłym tygodniu jego dom w Los Angeles i stwierdził, że zostało ono splądrowane, podają TMZ źródła organów ścigania. Powiedziano nam, że włamywacze wybili przesuwane szklane drzwi, aby dostać się do domu.

Powiedziano nam, że do zdarzenia doszło, gdy gwiazda „Gry w kałamarnice” była poza miastem… ale nie jest jasne, jakie przedmioty zostały skradzione i jaka jest ich wartość. Policja twierdzi, że Lee sprawdzi swoje rzeczy po powrocie do domu, aby sprawdzić, czy czegoś nie brakuje.

Nasze źródła w organach ścigania mówią nam, że gliniarze nie wierzą, że Lee był tu celem… Zamiast tego policja twierdzi, że prawdopodobnie jest to dzieło jednej z ekip włamujących się, która rabowała zamożne dzielnice Los Angeles.

Jedna z ostatnich kradzieży, jaka miała miejsce Lena Biała …Jak powiedzieliśmy na początku, Lena została uderzona biżuterią o wartości prawie 200 000 dolarów, kiedy rabusie Włamał się do jej domu Kiedy była poza miastem.Studia TMZ

Powiedziano nam, że w żadnym przypadku nie doszło do aresztowań, a LAPD kontynuuje dochodzenie.READ  Andrade Idol postawi swoją karierę AEW na szali w swoim następnym meczu