29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Neil Diamond opowiada o swojej diagnozie choroby Parkinsona w programie CBS Sunday Morning – Deadline

Neil Diamond opowiada o swojej diagnozie choroby Parkinsona w programie CBS Sunday Morning – Deadline

Radzenie sobie z diagnozą choroby Parkinsona z 2018 roku było dla Neila Diamonda ogromnym wyzwaniem. W wywiadzie z Anthonym Masonem w odcinku 2 kwietnia CBS niedzielny poranekDiamond przyznaje, że dopiero niedawno zaakceptował twardą prawdę o swoim zdrowiu.

„Myślę, że to było w ciągu ostatnich kilku tygodni”, mówi 82-letni Diamond. „Nie podoba mi się to. Ale… taki jestem, to muszę zaakceptować. I jestem gotów to zrobić. Cóż , to jest ręka, którą dał mi Bóg i muszę to zrobić. Robię, co w mojej mocy, i jestem. Jestem.

„Ale w jakiś sposób przyszedł spokój i stał się huraganem mojego życia, a wszystko jest takie spokojne, tak spokojne jak to studio nagraniowe” – kontynuował. „I kocham to. Uważam, że kocham siebie bardziej. Jestem łatwiejszy dla ludzi. Jestem łatwiejszy dla siebie. A rytm trwa i będzie trwał długo po moim odejściu. „

Diamond rozmawiał także z Masonem o aktualnym przedstawieniu na Broadwayu opartym na jego życiu, Niezły hałas. W roli Młodego Diamenta występuje Will Swenson.

„To wszystko było bardzo trudne. Byłem trochę zawstydzony. Pochlebiało mi i byłem przerażony” – powiedział Diamond.

— Czego się bałeś? — zapytał Mason.

„Zostanie odkrytą to najstraszniejsza rzecz, na jaką możesz mieć nadzieję, ponieważ wszyscy mamy fasadę. Wszyscy mają poznać prawdę. Nie jestem wielką gwiazdą. Jestem po prostu sobą”.

CBS niedzielny poranek, który był numerem 1 w niedzielnym porannym programie informacyjnym przez 22 kolejne sezony nadawcze, emitowany od 9 do 10:30 czasu wschodniego w CBS, a także w Paramount +. Rand Morrison jest producentem wykonawczym.

READ  Angus Cloud został zapamiętany na Sundance przez obsadę i ekipę jednego z jego ostatnich filmów