16 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Leicester blisko pozyskania Harry’ego Winksa z Tottenhamu Hotspur

Leicester blisko pozyskania Harry’ego Winksa z Tottenhamu Hotspur

Leicester City zbliża się do podpisania kontraktu z Harrym Winksem z Tottenham Hotspur.

Winks, którego kontrakt wygasa latem przyszłego roku, będzie mógł opuścić Tottenham w tym oknie, a także wzbudził zainteresowanie innych klubów angielskich i europejskich.

Ale Leicester ma pole position, aby podpisać kontrakt z graczem, o którym mówi się, że przyciągnął go projekt na King Power Stadium i szansa dołączenia do klubu, którym wcześniej byli zainteresowani.

Oczekuje się, że transakcja będzie warta około 10 milionów funtów.

Leicester i Tottenham również rozmawiali o umowie dla Jamesa Maddisona, a zawodnik ma przejść badania medyczne w Tottenham w środę przed transferem o wartości 40 milionów funtów plus dodatki. Obie umowy są jednak od siebie niezależne.


Śledź letnie okienko transferowe z sportowiec


Winks jest wytworem młodzieżowego systemu Spurs i zadebiutował w pierwszej drużynie w 2014 roku podczas meczu Ligi Europy z FK Partizan.

27-latek odegrał ważną rolę pod wodzą byłego szefa Mauricio Pochettino w klubie z północnego Londynu i był częścią drużyny, która dotarła do finału Ligi Mistrzów w sezonie 2018-19.

Reprezentant Anglii podpisał nowy pięcioletni kontrakt w 2019 roku, ale dołączył do włoskiego klubu Sampdoria na wypożyczeniu na początku ubiegłego sezonu. Brał udział w 20 meczach, kiedy Sampdoria spadła do Serie B.

Leicester prowadzi również rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z obrońcą Wolverhampton Wanderers, Conorem Codym, po tym, jak we wtorek odrzucono ofertę reprezentacji Anglii.

Głębiej

Finał Ligi Mistrzów przeciwko wyrzutkowi Tottenhamu — Winx desperacko chcą zagrać

(Zdjęcie: Nicolo Campo/LightRocket za pośrednictwem Getty Images)

READ  Wrexham ma najtrudniejszy harmonogram startów – aw meczach otwarcia występują kontrowersyjni przeciwnicy