20 kwietnia, 2024

Steve Curry, Draymond Green w Warriors vs.

To szaleństwo, ale żołnierze złotego Stanu Ty masz Pierwsza passa zwycięstw w tym sezoniepo uderzeniu Kawalerowie z Cleveland 106-101 Piątkowy wieczór w Chase Center.

To był bardzo ekscytujący i zabawny mecz, w którym Dubs odnieśli najlepsze zwycięstwo w sezonie, pokonując jedną z najlepszych drużyn w lidze.

Przejdźmy teraz do tradycji dnia gry i oceniaj graczy, biorąc pod uwagę nasze oczekiwania wobec każdego gracza, gdzie litera „B” reprezentuje ich średnią grę.

Uwaga: średni procent realnych strzałów w lidze (TS) wyniósł 56,9% w piątkowych meczach.

Draymond zielony

32 min, 2 punkty, 10 zbiórek, 13 asyst, 1 przechwyt, 5 fauli, 1 za 5 strzałów, 20,0% TS, +2

To był naprawdę pierwszy raz w ciągu roku, kiedy płyta Greena wróciła do stanu z ostatnich kilku lat i wiecie co? Dubowie to przyjmą. Ponieważ to była antyczna zieleń. To był jego najlepszy występ w defensywie w tym roku, ze zwycięstwem w osuwisku, a także zarobił 13 dziesięciocentówek.

Mecz w późnym sprzęgle pomógł Warriors wygrać, ale nie pozwolił Drayowi zostać czwartym graczem w historii NBA, który zdobył bezbramkowego podwójnego.

Kiedy Zielony gra w ten sposób w obronie, Wojownicy stają się rywalami.

Klasa: A-

Bonus po grze: Prowadził zespół w asystach, wyrównał, by prowadzić zespół w zbiórkach.

Andrzeja Wigginsa

37 minut, 20 punktów, 5 zbiórek, 2 przechwyty, 1 blok, 3 tury, 4 faule, 8 za 13 rzutów, 1 za 4 trójki, 3 za 3 rzuty wolne, 69,8% TS, -3

Cichy przywilej od Wigginsa w tym. To był solidny mecz defensywny, odbijający się między gwiazdami Donovana Mitchellem i Dariusem Garlandem, i ogólnie wyglądał solidnie, robiąc to.

Skuteczną ofensywą w ramach systemu jest dokładnie to, kiedy Dubs prosi o wyjście z niego.

Klasa: A-

Bonus po grze: Najgorszy plus/minus w zespole.

kevon looney

30 min, 7 punktów, 10 zbiórek, 3 asysty, 2 bloki, 2 tury, 4 faule, 3 za 4 strzały, 1 za 1 rzut wolny, 78,8% TS, +6

Warriors radzili sobie z podstawowym dwucentrowym składem Cleveland, składającym się z Garretta Allena i Evana Mobleya, a Looney był głównym powodem, dla którego to zrobili. Wyszedł nawet i uderzył ich przejściem!

READ  Warriors przeżywają u siebie Timberwolves

Ale najważniejszą częścią jego gry jest to, że grał 30 minut i robił wrażenie robiąc to. Z Jamesem Wisemanem poza polem gry, a Warriors niechętnie dają zielonemu dużo 5-minutowej małej piłki w tym momencie sezonu, zdolność Looneya do grania prawdziwych minut początkowych bez zaniku jest ogromna.

Klasa: A

Bonus po grze: Remis, aby poprowadzić drużynę w zbiórkach.

Steve curry

34 min, 40 punktów, 4 zbiórki, 5 asyst, 1 przechwyt, 2 tury, 4 faule, 15 vs 23 strzały, 6 vs 11 rzutów za trzy, 4 vs 6 rzuty wolne, 78,0% TS, +7

Przed meczem zwróciłem uwagę, że Curry średnio zdobywa najwięcej punktów na mecz w swojej karierze, najwyższy procent realnych rzutów karnych w swojej karierze i najmniejsze obroty w karierze.

Można śmiało powiedzieć, że ta statystyka będzie obowiązywać przynajmniej przez kolejny dzień.

A po meczu Steve Kerr powiedział coś, co robię jako osobistą migawkę. I przy tym dokładne.

Curry miał kolejny klasyczny występ, wykorzystując 18-punktową czwartą kwartę, aby pociągnąć Dubsa do zwycięstwa. Zrobił po trochu wszystkiego, od kołyszących przeciwników, przez wejście na ławkę Cleveland, gdy trzech graczy było w powietrzu, po uderzenie całej areny swoim opatentowanym nocnym ruchem.

W tym roku został Graczem Roku NBA, a jego liczby są na poziomie gier wideo.

Na początku miał sporo faulowych kłopotów i nie trafił w dwa rzuty wolne na odcinku. kiedy te Dosłownie Jedyne gnidy, które wybierasz, to wiesz, że robisz coś dobrze.

READ  Największe zdenerwowanie dla każdego zespołu MLB do tej pory w 2023 roku

Steve Curry robi wiele rzeczy dobrze.

Ocena: A +

Bonus po grze: Prowadził zespół z punktami i plusem/minusem.

Klay Thompson

29 minut, 9 punktów, 4 zbiórki, 1 asysta, 1 przechwyt, 1 spin, 2 faule, 3 za 13 rzutów, 2 za 7, rzuty wolne 1 za 2, 32,4% TS, +3

Clay nadal zmaga się z jego atakiem i wciąż daleko mu do powrotu do formy gwiazd.

Jednocześnie drużyna nadal lepiej gra na boisku. Jego obrona na początku była dość słaba, ale naprawdę dał mu mocne D przeciwko Mitchellowi w późnej fazie gry.

Ocena: c

Jonathan Kuminga

4 minuty, 0 punktów, 2 zbiórki, 2 tury, 0 za 3 strzały, 0,0% TS, -1

Cominga wszedł do meczu w pierwszej kwarcie i szybko się zmagał. Jego atak był zbyt stagnacyjny i ponownie wymuszał strzały, kiedy powinien był grać w Hot Potato. Trzy nieudane strzały i dwa czterominutowe okrążenia zdecydowanie nie były tym, na co liczyli Warriors, a po krótkiej przerwie w pierwszej kwarcie nie zagrał ponownie.

Z drugiej strony, czuję, że Warriors nie dają mu wystarczająco dużo czasu na przepracowanie niektórych z tych rzeczy. Z drugiej strony bardzo trudno było mu tam pojechać.

Stopień: D-

Anthony Lamb

24 minuty, 10 punktów, 4 zbiórki, 1 asysta, 3 faule, 4 za 7 rzutów, 2 za 5 trójek, 71,4% TS, +6

Byłem bardzo krytyczny wobec Lamba, ale nie ma możliwości krytykowania jego gry w tej grze. To było dokładnie to, co zalecił lekarz. Dużo odsunął się od piłki i utrzymywał ją w powietrzu, gdy ją złapał. Wniósł sporo energii, która przyzwoicie grała na defensywie.

Zdecydowanie nie widziałem, żeby zastąpił Kumingę, Mosesa Moody’ego i JaMychala Greena w obrocie i prawdopodobnie nie będzie to trwało wiecznie, ale teraz jest zdecydowanie niesamowity.

Klasa: A

Donte Divincenzo

16 min, 0 punktów, 1 zbiórka, 3 asysty, 1 spin, 3 faule, rzut 0 vs 1, 0 vs 1 potrójny, 0,0% TS, +3

DiVincenzo trochę zardzewiał po około trzech tygodniach nie grania. Był widoczny głównie po stronie defensywnej, gdzie popełnił kilka poważnych błędów.

READ  Dzień, w którym Vinicius Junior zalał się łzami, przekazując swoje najsilniejsze przesłanie przeciwko rasizmowi

Ale myślałem, że to pokazuje, dlaczego Warriors zainwestowali w niego w tym sezonie. Nawet bez statystyk DiVincenzo po prostu pomógł zespołowi ławkowemu – szkoda, że ​​przez cały rok – w karierze w koszykówkę. Stwierdził w środę, że jego celem jest pomoc w przeforsowaniu Jordana Paula i było bardzo jasne w tej grze, że był dużą częścią tego, dlaczego Paul faktycznie zaczął.

To samo w sobie jest warte swojej ceny.

Klasa B

Jordan Paul

34 min, 18 punktów, 4 zbiórki, 2 asysty, 3 tury, 2 faule, 6 za 13 rzutów, 4 za 8, rzuty wolne 2 za 2, 64,9% TS, +2

Ach, zaczynamy, JB. To niesamowite, jak skuteczna obrona i impreza Poole natychmiast sprawiają, że wojownicy znów wyglądają jak konkurenci.

Paul zakończył z mocnymi liczbami, ale jego największym wpływem było utrzymanie ofensywy w drugiej kwarcie, kiedy Curry wpadł w nieprzyjemny problem. Dokładnie tym potrzebowali Warriors, aw czwartej kwarcie nie mogli go usunąć z boiska.