16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontrakty terminowe na akcje bez zmian przed ważną decyzją polityczną Fed

Kontrakty terminowe na akcje bez zmian przed ważną decyzją polityczną Fed

Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły we wtorek wieczorem, ponieważ inwestorzy szykowali się na ostatnią decyzję polityczną Rezerwy Federalnej na zakończenie posiedzenia w środę.

Kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average spadły o 10 punktów. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 wahają się na płaskiej linii.

W normalnych obrotach, główne średnie notowania zakończyły dzień niżej po wrześniowych ofertach pracy, które pokazały prężny rynek pracy. Dow stracił 79 punktów, czyli 0,2%. S&P 500 stracił 0,41%, a Nasdaq Composite o 0,89%.

Inwestorzy czekają na ważną decyzję polityczną Rezerwy Federalnej, która ma zostać ogłoszona Podniesie stopy procentowe o trzy czwarte punktuJest to czwarty z rzędu wzrost tej wielkości w ramach ciągłych wysiłków na rzecz walki z wysoką inflacją. Jednak uczestnicy rynku oczekują znaku, że bank centralny jest gotowy spowolnić tempo grudniowego planu podwyżek stóp.

„Szukamy małych wskazówek… 75 [basis points] Oczekiwano, że tak się stanie, ale jakie są przyszłe wskazówki? Wszystko zależy od tego, co się wydarzy i jakie będzie tempo następnego rajdu” – powiedziała Victoria Green, dyrektor ds. inwestycji w J Squared Private Wealth. Przemawiała w programie CNBC „Closing Bell: Overtime”.

We wtorek ISM Manufacturing Index pokazał udział spółek, które odnotowują wzrost w październiku Był o 0,9 punktu procentowego niższy od września. Raport JOLTS wykazał 1,9 miejsc pracy na każdego dostępnego pracownika.

„To nie jest duża liczba dla Fedu, to wciąż napięty rynek pracy” – powiedział Green. „Myślę więc, że wciąż są między młotem a kowadłem. Będą musieli przejść długą drogę. Nikt tego nie lubi. Wszyscy chcą, żeby się zatrzymali, ale to jest jak wypadek samochodowy w zwolnionym tempie. nie mogę się zatrzymać na spacer”.

READ  Tesla ogłasza dostawy Cybertrucka w listopadzie i twierdzi, że ma moc produkcyjną na poziomie 125 000 pojazdów

Oprócz decyzji Fed, inwestorzy będą również obserwować dane o aplikacjach hipotecznych oraz raport o zatrudnieniu ADP, które zostaną opublikowane w środę rano.

Sezon zarobków będzie kontynuowany w środę z firmami opieki zdrowotnej, w tym CVS Health, Humana i GlaxoSmithKline przed dzwonkiem. Najważniejszy i dzień! Marki też są na pokładzie.