6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Komentator Yankees, Michael Kay, odrzucił ofertę pokrycia potencjalnego historycznego meczu Apple dla Aarona Judge

Komentator Yankees, Michael Kay, odrzucił ofertę pokrycia potencjalnego historycznego meczu Apple dla Aarona Judge

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Weteran spiker teatralny Dźwięk nowojorskich YankeesMichael Kay odrzucił ofertę relacjonowania piątkowego, potencjalnie historycznego meczu z Boston Red Sox, w związku z doniesieniami, że Yankee Entertainment and Sports Network (YES) próbuje zawrzeć umowę na transmisję meczu z Apple TV+ w oczekiwaniu na 61. mecz Aarona Judge’a. w tym sezonie.

Apple TV+ podobno odrzucił ofertę YES na transmisję piątkowego meczu przeciwko Red Sox – ofertę, która obejmowała Kay, Davida Cone, Paula O’Neilla i jej własną produkcję wspierającą transmisję, Poczta w Nowym Jorku Po raz pierwszy zgłosiłem się w czwartek.

Aaron Judge, numer 99 w New York Yankees, świętuje homerun swojego kolegi z drużyny, Giancarlo Stantona, w szóstym inningu przeciwko Boston Red Sox na Yankee Stadium 22 września 2022 roku na Bronksie w Nowym Jorku.
(Elsa/Getty Images)

Chociaż oferta pojawia się w tej chwili poza stołem, Kaye powiedział w oświadczeniu dla Front Office Sports, że sprzeciwia się umowie obejmującej grę z szacunku dla komentatora Apple Play-by-play, Stephena Nelsona.

Aaron Judd chybił 61 o kilka stóp, Yankee łapie grę na krawężniku w stępie i wygrywa z czerwonym pudełkiem

„Powiedziałem mojemu szefowi na TAK, że wolałbym tego nie robić [play-by-play] Na Apple, ponieważ nie byłoby to właściwe dla Stephena Nelsona. W żaden sposób nie chciałbym, aby ktoś stracił pracę przez całą noc. Nie czułbym się dobrze, gdybym to zrobił” Przeczytaj jego oświadczenie do portu.

„Jestem za to bardzo wdzięczny Fani Yankees i Yankees Chciał, żebym zadzwonił, ale nie czułam się z tym komfortowo. Byłbym zraniony, gdyby mi się to przydarzyło i chociaż tak naprawdę nie znam Stephena, szanuję jego pozycję i zasłużył sobie na prawo do sprawdzenia gry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Sędzia, który zbliża się do jednego sezonu w MLS dla Rogera Maris Zdobył 61 home runów, Nie udało się to osiągnąć podczas czwartkowej nocnej transmisji, co oznacza, że ​​fani będą musieli dostroić się do Apple TV+, aby sprawdzić, czy w piątek powiąże rekord.

Według MLB.com fani nie potrzebują subskrypcji, aby oglądać „Piątkowa noc Baseball”. Widzowie mogą uzyskać dostęp do gry za darmo za pośrednictwem aplikacji Apple TV lub aplikacji MLB.TV. Mogą również uzyskać dostęp do gry za pośrednictwem witryny Apple TV, używając swojego identyfikatora Apple ID lub utworzyć go.

Jednak fanom przyzwyczajonym do oglądania swojej ulubionej drużyny w sieci YES na pewno się to nie spodoba.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

„Będąc głosem Yankee przez 31 lat, z pewnością nie brakowało mi okazji, by nawiązać kontakt z ważnymi momentami”, powiedział Kay Front Office Sports. „Gdybym przegapił ten moment, byłbym rozczarowany, ale zdecydowanie nie wystarczyłby, by z kimś się zmierzyć”. ”

Aaron Judge, numer 99 z New York Yankees, nietoperze podczas szóstej rundy meczu z Pittsburgh Pirates na Yankee Stadium 20 września 2022 r. na Bronksie w Nowym Jorku.

Aaron Judge, numer 99 z New York Yankees, nietoperze podczas szóstej rundy meczu z Pittsburgh Pirates na Yankee Stadium 20 września 2022 r. na Bronksie w Nowym Jorku.
(Jimmy Squire/Getty Images)

Podczas gdy sędzia nie ustanowił rekordu w czwartek, Yankees ustalili miejsce do play-off z 5-4 wygrywa z Bostonem. Jeśli w piątek nie uda mu się ponownie osiągnąć celu, fani Yankee będą mogli dostroić się w sobotę w sieci YES.