28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Młode wykonują serię ruchów listowych

Młode wykonują serię ruchów listowych

Cubs wykonali dzisiaj lawinę ruchów listowych. dla każdego Megan Montemoro z Chicago Tribuneklub wybiera prawą rękę Adrian Sampson do Triple-A Iowa Frank Schwindle Z Triple-A Iowa wybierz lewą rękę Connor Minis Na głównej liście ligowej połóż prawą rękę David Robertson na IL bez rozróżniania infekcji – ogólnie znak, że transmisja jest związana z COVID. Zakładając, że przydział Robertsona w IL jest rzeczywiście związany z COVID, Cubs nie musieli dodawać Meneza do 40-osobowego składu, aby dodać go do aktywnego składu, pomimo Montemoro wyjaśnione później Klub dodał go do 40 mężczyzn.

Obniżenie wyniku Sampsona i powrót Schwindle do marki korporacyjnej Coś nagłego zwrotu Dla Cubs, którzy zdecydowali się zatrzymać Sampsona (na jego miejsce) Marcus Strowman, który również pojechał do IL bez mapowania kontuzji) i opcję Schwindel do Triple-A zaledwie wczoraj. Sampson znalazł się na murawie w swoim jedynym meczu dla klubu z wielkiej ligi, pokrywając dziewiątą rundę przegranej z Dodgersami, podczas gdy Schwendel nie wszedł do gry podczas swojej (niezwykle) krótkiej wizyty w Palace. Obaj gracze odnieśli sukces dla Cubs w 2021 roku: Sampson, który w swojej karierze grał także dla Mariners, Rangers i Lotte Giants w KBO, zdobył 2,80 ERA w ciągu 35 1/3 rund dla Chicago (choć z 5,72 FIP) i świata Schwindela rekord mrugnięcia .342/.389/.613 przez 239 występów płyt (choć z niezrównoważonym 364 BABIP). W 2022 r. Sampson pełnił rolę drugorzędnej ligi poza swoją rolą singli w niedzielę, podczas gdy Schweindel umieścił znacznie większą linię uderzenia piechoty 209/.250/.308 w 96 podróżach na płytę.

Robertson ma 37 lat Podpisano z Cubs w marcu Jak na 3,5 miliona dolarów gwarancji, był to dobry początek rozczarowującego pierwszego miesiąca na North Side w Chicago. W 12 rundach osiągnął 1,50 ERA, jednocześnie trafiając 37,8% swoich trafień i wykorzystując wszystkie pięć możliwości oszczędności. Zakładając, że jego podróż do IL jest związana z COVID, jest mało prawdopodobne, aby wyszedł na dłużej niż tydzień, chociaż jego nieobecność w Bullpen może okazać się bardzo kosztowna dla klubu. Mam nadzieję na konkurowanie Ale już dziewięć meczów dryfuje w NL Central.

READ  American League I trafia home run Yandy Diaz

Więcej nadchodzi.