28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Marynarze umieścili Julio Rodrigueza na liście kontuzjowanych

Marynarze umieścili Julio Rodrigueza na liście kontuzjowanych

Marynarze ogłosili, że ustawili Julio Rodriguez Na liście kontuzjowanych przez 10 dni z nadwyrężeniem dolnej części pleców. Pamiętaj Seattle Taylor Trammell Od Triple-A Tacoma do zwolnionego aktywnego miejsca w składzie.

Rodriguez miał ból pleców przez kilka dni, a problem był na tyle poważny, że klub wysłał go dziś po południu na rezonans magnetyczny. Dyrektor Scott Service powiedział dziennikarzom tego wieczoru, że lekarze zespołu nadal oceniają wyniki obrazowania przed podjęciem decyzji, czy przypisanie IL będzie konieczne (przez Adama Judda z The Seattle Times). Nie wyjaśniono dalszych szczegółów dotyczących stanu Rodrigueza, ale jasne jest, że problem jest wystarczająco poważny i będzie go kosztował co najmniej półtora tygodnia.

W sezonie zasadniczym pozostało 12 dni, więc możliwe, że Rodriguez wróci przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Nie trzeba dodawać, że M na pewno byłby w lepszej sytuacji, gdyby mógł wrócić na czas do pierwszej rundy kwalifikacji. Dzięki czteromeczowej poduszce nad Orioles na ostatnie miejsce w rankingu Wild Card w MLS, Mariners mają silną pozycję, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce po sezonie od ponad dwóch dekad. Rozpoczęcie długiej play-off byłoby z pewnością trudniejsze bez nominowanego do AL Rookie of the Year, ponieważ Rodríguez jest już najlepszym graczem Seattle.

Podczas swojej pierwszej kampanii Rodríguez połączył 27 home runów i 25 kradzieży bazy. Jest jedynym graczem w głównych turniejach, który ma ponad 25 przechwytów każdy i ma całkowitą passę 0,280/0,342/0,502 przez 549 rewersów. Rodríguez połączył tę znakomitą ofensywną produkcję z ponadprzeciętną obroną w polu, dzięki czemu znalazł się wśród najlepszych młodych gwiazd sportu.

Za każdym razem, gdy Rodriguez jest nieobecny, Mariners szykują się, aby udać się do jednego z byłych najlepszych potencjalnych graczy na boisku. Jared Kielnik Nie jest jeszcze regularnym graczem w lidze, a jego passa .170/.250/.340 ma ponad 504 występy na tablicy MLB. Szósty w ogólnej selekcji i prawdopodobny konsensus, zaledwie 23-latek, jednak zdobył w tym roku klip .295/.365/.557 w 86 meczach w Tacoma. Servais potwierdził, że Kielnik będzie codziennym pomocnikiem, dopóki Rodriguez odpadnie (dobry link).

READ  Drew Jones, nr 2 w MLB Draft, uderza w ramię podczas swojego pierwszego profesjonalnego treningu z Diamondbacks