6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kontuzje w trzecim tygodniu NFL: Justin Herbert jest wymieniony jako wątpliwy;  George Keitel, Michael Bateman zaraz wrócą

Kontuzje w trzecim tygodniu NFL: Justin Herbert jest wymieniony jako wątpliwy; George Keitel, Michael Bateman zaraz wrócą

Jesteśmy w połowie tygodnia 3 w NFL dzięki Steelers A brązowy Zaczęliśmy w czwartek wieczorem, a teraz mamy na pokładzie danie główne z pełnym menu gier w niedzielę. Oczywiście kontuzje będą ważną historią do naśladowania, gdy wejdziemy w weekend, zwłaszcza że większość drużyn w całej lidze przedstawi swoje ostateczne raporty dotyczące kontuzji.

Mimo doskonałego początku sezonu, Faktury Obrona zmniejszy liczbę głównych broni, gdy będzie podróżował do Miami, aby przejąć kontrolę delfiny. Tymczasem sprawa ładowarki Rozgrywający gwiazdor Justin Herbert jest spokojny, a także przygotowuje się do gospodarza Jaguary z Jacksonville.

Gdy zespoły kończą tydzień treningowy, opublikowały ostateczne raporty dotyczące kontuzji i opublikowały statusy meczów w tygodniu 3. Poniżej znajdziesz każdy z tych raportów i zestawienie niektórych z największych kontuzji.

wszyscy Kursy NFL Przyjdź przez Caesars Sportsbook.

Kansas City po raz kolejny będzie bez głównego kickera Harrisona Boetkera, który nadal zmaga się z kontuzją lewej kostki. Na jego miejscu Matt Amendola prawdopodobnie utrzyma swoje obowiązki kopania po zdobyciu zarówno bramek z gry, jak i wszystkich trzech dodatkowych punktów w drugim tygodniu szefów wygranej z Chargerami. Tymczasem odbiornik Mikol Hardman (pięta) w pełni trenował w piątek po tym, jak był ograniczonym uczestnikiem, aby rozpocząć tydzień i nie umawiać się na spotkanie.

Największą wiadomością dla Colts jest to, że dostaną impuls w meczu powitalnym, ponieważ Michael Bateman Jr. nie znajduje się w rankingu po pełnym zaangażowaniu w piątkowy trening. Bateman opuścił mecz w zeszłym tygodniu z powodu kontuzji quada. Nowicjusz Alec Pierce również zagra po usunięciu protokołu wstrząsu. Leonard został pominięty, ale trener Frank Reich zauważył w tym tygodniu, że obrońca miał „naprawdę dobry tydzień”. Nie miał też żadnych niepowodzeń, więc jego powrót może być tuż za rogiem.

Początkujący zawodnik Lions pass Aidan Hutchinson powrócił do treningów w ograniczonym zakresie w piątek po tym, jak opuścił dwa pierwsze treningi tygodnia z powodu kontuzji uda. To jest oficjalnie kwestionowane. Tymczasem gwiazda, która powróciła, D’Andre Swift również została wymieniona jako wątpliwa po kolejnych dniach ograniczania.

Ani Booth, ani Smith nie ćwiczyli przez cały tydzień, więc zobaczenie ich wykluczonych nie jest całkowicie zaskakujące. Jednak sytuacja Hendrixa jest warta obejrzenia po tym, jak pojawił się w piątkowym raporcie dotyczącym kontuzji jako ograniczony uczestnik z powodu kontuzji palca i jest teraz wątpliwa.

Collins nie trenował przez cały tydzień, ale zespół nadal uważa go za wątpliwego i ma nadzieję, że będzie mógł zagrać w trzecim tygodniu. Jeśli nie, Dante Smith lub Hakim Adeniji prawdopodobnie dostaną ukłon w stronę właściwego wślizgu.

Z Jets, Zach Wilson wciąż powstrzymuje rozgrywającego, gdy wraca do zdrowia po przedsezonowej kontuzji kolana, ale może to być ostatni tydzień, którego przegapił. Pod jego nieobecność Joe Flacco będzie nadal grał na środkowej pozycji. Tymczasem Davis i Vant byli jedynymi dwoma wątpliwymi samolotami, które zostały powstrzymane w piątek, a reszta została wymieniona jako pełnoprawni uczestnicy.

  • wrony: T Ronnie Stanley (kostka) WĄTPLIWE; RB JK Dobbins (kolano), CB Marlon Humphrey (pachwina), TE Isaiah prawdopodobnie (pachwina), CB Marcus Peters (niezwiązany z kontuzją), WR James Brosh II (udo), DB Brandon Stevens (czwórka) CB Damarion Williams (kostka) Wątpliwy
  • patrioci: S Joshuah Bledsoe (udo), CB Cody Davis (łydka), S Kyle Dugger (kolano), DL Davon Godchaux (plecy), LB Raekwon McMillan (kciuk), WR Jakobi Meyers (kolano), CB Jalen Mills (ścięgna podkolanowe) , S Adrian Phillips (żebra) w pytaniu
READ  San Diego Padres, Joe Musgrove zamknięte w 5-letniej umowie o wartości 100 milionów dolarów

Baltimore zauważył, że Ronnie Stanley nie brał udziału w piątkowym treningu, ponieważ był ograniczony przez cały tydzień, więc zmierza w złym kierunku, gdy zbliża się weekend. Tymczasem każdy gracz wymieniony jako podejrzany był pełnoprawnym uczestnikiem piątkowej sesji, z wyjątkiem prawdopodobnie Izajasza, który był ograniczony. Starter Rashad Pittman nie trenował w piątek, ale zespół wskazał, że nie ma to nic wspólnego z kontuzją i nie ma żadnej oceny.

Patrioci pilnują Jacoby’ego Myersa i bezpieczeństwa Kyle Duger powrócili na treningi w ograniczonym zakresie w piątek po zawieszeniu w środę i czwartek. Tymczasem linebacker Raekwon McMillan zmierza w przeciwnym kierunku, ponieważ nie trenował w piątek po tym, jak był ograniczony przez cały tydzień.

Chociaż wątpliwe, Teksańczycy wymienili Collinsa i Decleusa jako niebędących uczestnikami w piątek, więc nie zmierzają korzystnie w kierunku weekendu. Rozgrywający Davis Mills jest wymieniony w raporcie z kontuzji z kontuzją prawego kciuka, ale przez cały tydzień był pełnoprawnym uczestnikiem i nie jest oznaczony.

Roquan Smith nie trenował przez cały tydzień z powodu kontuzji pachwiny, ale zespół nie zamknął mu drzwi w akcji, ponieważ oficjalnie uznali go za wątpliwego. Cornerback Jaylon Johnson nie trenował w piątek po tym, jak pojawił się w czwartkowym raporcie dotyczącym kontuzji jako ograniczony uczestnik z powodu kontuzji quada.

Obiecującym znakiem dla Nowego Orleanu jest to, że zarówno rozgrywający James Winston, jak i obrońca Alvin Kamara byli w stanie trenować przez cały tydzień, choć w ograniczonym zakresie. Fakt, że żaden z nich nie miał porażki, jest zachęcający, że będą mogli wyjechać w trzecim tygodniu.

Christian McCaffrey był pełnoprawnym uczestnikiem w piątek i nie miał żadnego rankingu po kontuzji kostki, która zmusiła go do opuszczenia środowego treningu, a we wtorek był ograniczony.

Buffalo Bills (-5,5) w Miami Dolphins

  • Faktury: S Micah Hyde (szyja), CB Dane Jackson (szyja), DT Ed Oliver (kostka), DT Jordan Phillips (ścięgno podkolanowe), S Jordan Poyer (stopa) OUT; WR Gabe Davis (kostka), TE Dawson Knox (stopa), C Mitch Morse (łokieć), DT Time Settle (łydka) Pytanie
  • delfiny: TE Cethan Carter (wstrząśnienie mózgu), TE Hunter Long (w kostce); Terron Armstead (palce), DT Raekwon Davis (kolano), CB Xavien Howard (udo), WR Cedrick Wilson Jr. (żebra, palce)

Największą wiadomością z Buffalo jest to, że Micah Hyde został skazany na IR za kontuzję szyi, której doznał podczas poniedziałkowej wygranej z Tytanami. Hyde przegapi resztę sezonu 2022 z powodu przepukliny dysku.

Obrona Buffalo ominie wielu innych kluczowych graczy, gdy zmierzy się z delfinami, w tym Boyer, Oliver i Phillips. Zwolnienie Olivera jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę, że był związany przez cały tydzień treningu. Wszyscy pozostali zawodnicy, którzy zostali już zdyskwalifikowani, w ogóle nie weszli na boisko. Tymczasem Gabe Davis był związany przez cały tydzień i oficjalnie jest kwestionowany, ale w tym tygodniu powiedział dziennikarzom, że jest „w 100 procentach optymistą”, że zagra.

READ  Yankees „Aaron Judge” głęboko zdenerwowany po tym, jak nowa ściana lewego pola Camden Yards kosztowała go trójstronny mecz

Miami wciąż ma nadzieję, że Terron Armstead może zagrać w trzecim tygodniu, mimo że w ogóle nie ćwiczy w tym tygodniu, oficjalnie wymieniając to jako wątpliwe. Zapytany o to w tym tygodniu, główny trener Mike McDaniel powiedział: „To dosłownie wisi w powietrzu”.

Orły są zdrowe i zmierzają do trzeciego tygodnia, strzelając tylko bramkarza Landona Dickersona w swoim końcowym raporcie dotyczącym kontuzji z powodu kontuzji stopy. Nie trenował z zespołem w piątek i jest pod znakiem zapytania.

Waszyngton zapewni, że Camryn Curl będzie bezpieczna, gdy zmierzą się z Orłami w trzecim tygodniu po kontuzji kciuka, której doznał przeciwko prezydentowi w okresie przedsezonowym, który wymagał operacji. Był w pełni zaangażowany przez cały tydzień. Tymczasem Toohill i Wise nie trenowali przez cały tydzień, więc ich sytuacja nie jest zbyt zaskakująca.

Renfrew i Breemann byli wykluczeni przez cały tydzień z powodu kontuzji i nie byli w stanie podjąć żadnych pozytywnych kroków w piątek, więc zespół wykluczył ich na trzeci tydzień. Każdy wątpliwy gracz mógł trenować w piątek w ograniczonym zakresie i oczekuje się, że Josh wróci do gry. Jacobs, który zajmuje się chorobami. Nie trenował w czwartek ani piątek i Nie podróżuje z zespołem Do Tennessee w piątek.

Taylor Lewan nie trenował przez cały tydzień z powodu kontuzji kolana, więc trzeci tydzień będzie pauzował. Nowicjusz Kyle Phillips był w stanie trenować w ograniczonym zakresie pomimo kontuzji barku, ale ten zespół wątpi, czy będzie w stanie. grać. Jeśli chodzi o Zacha Cunninghama, warto przyjrzeć się jego sytuacji w ten weekend, ponieważ nie trenował w piątek po pojawieniu się w czwartkowym raporcie o kontuzji z kontuzją kolana.

Wilkinson trenował z Atlantą w środę, ale nie był obecny w czwartek, a zespół od tego czasu zauważył, że przegapi ten mecz z powodów osobistych. Pod jego nieobecność Sokoły będą zwracać się do Colby’ego Gossetta lub Choma Edoga, aby przejął lewą straż.

Seattle będzie niekończącą się defensywą Shelby Harris, gdy zmierzą się z Hawks. Harris doznał kontuzji pośladka podczas przegranej w zeszłym tygodniu z 49ers. Tymczasem, jeśli Justin Coleman nie będzie w stanie zagrać, debiutant Kobe Bryant ma służyć jako kącik niklowy w Seattle.

Obrońca Ramsa Jordan Fuller pojawił się w czwartkowym raporcie o kontuzji, ponieważ został zaostrzony przez kontuzję ścięgna podkolanowego i został obniżony w piątek jako nieuczestnik. To jest oficjalnie kwestionowane.

Po opuszczeniu środowego treningu z powodu kontuzji kostki, której doznał w drugim tygodniu, James Conner mógł wrócić w ograniczonym zakresie w czwartek i piątek, a oficjalnie wątpliwe jest, aby zagrać przeciwko Rams. Ani Moore, ani Turner nie trenowali w tym tygodniu, więc zostali pominięci.

READ  Liderzy uzyskują prawo do kupna ziemi w Woodbridge w stanie Wirginia pod potencjalny nowy stadion

Jacksonville Jaguary w Los Angeles Chargers (-3)

Jacksonville był zdrowy przez cały tydzień, ale osaczył Shaquille Griffina w swoim najnowszym raporcie o kontuzji po tym, jak pojawił się w piątek z kontuzją uda. To jest oficjalnie kwestionowane. Poza tym wszyscy inni powinni być w pełni sprawni.

Charger oficjalnie wymienił rozgrywającego Justina Herberta jako podejrzanego w niedzielnym meczu z Jacksonville po tym, jak doznał rozerwania łąkotki w drugim tygodniu. Dobra passa tej gry w Caesars Sportsbook spadła z Chargers -7 do -3 w piątek. Dla Herberta to może zależeć od zniesienia bólu i od obu stron zdecydować, czy gra z nim jest warta ryzyka. Tymczasem Keenan Allen również nie trenował w piątek po tym, jak był związany na początku tygodnia. Ani JC Jackson, ani Corey Linsley nie ćwiczyli przez cały tydzień.

Bakhtiari był remisowany w czwartek i piątek, co jest zachęcającym znakiem, że może zadebiutować w trzecim tygodniu. Jednak trener Matt Lafleur zapowiedział, że tak naprawdę nie poznamy jego statusu do niedzieli, więc wygląda na to, że to prawda. Decyzja w czasie gry. Chociaż debiutant Christian Watson został wymieniony jako wątpliwy, nie trenował w czwartek ani piątek z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Z bardziej pozytywnego punktu widzenia, Allen Lazard nie posiada żadnego ratingu po powrocie do treningu na ograniczonym poziomie w piątek po opuszczeniu czwartkowej sesji.

Tampa Bay będzie na dole dwóch największych odbiorców w tygodniu 3. Nie tylko Mike Evans odsiaduje zawieszenie na jeden mecz, ale Chris Goodwin został wykluczony z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, które powstrzymało go w zeszłym tygodniu. Tom Brady – zawarty w raporcie kontuzji prawego palca – nie posiada klasyfikacji. Jednak weteran rozgrywający może grać z ograniczoną bronią, ponieważ Gage, Jones i Perriman są wymienieni jako wątpliwi.

  • 49ers: RB Tyrion Davis-Price (kostka), TE Tyler Kroft (kolano), OL Daniel Brunskill (ścięgno podkolanowe); DT Arik Armstead (stopa), OL Colton McKivitz (kostka) w pytaniu
  • Dziki koń: CB Darius Phillips (ścięgno podkolanowe) na zewnątrz; WR Tyrie Cleveland (ścięgno podkolanowe), LB Jonathon Cooper (ścięgno podkolanowe), WR KJ Hamler (kolano, biodro), WR Jerry Jeudy (żebro, ramię), LB Josey Jewell (łydka), DE Dre’Mont Jones (szyja), G Quinn Meinerz (ścięgno podkolanowe), DT Mike Purcell (łokieć), CB Patrick Surtain II (ramię), T Billy Turner (kolano)

Główną wiadomością z San Francisco jest to, że George Kittel zadebiutuje w 2022 roku po tym, jak przegrał dwa pierwsze mecze z powodu kontuzji uda. Trener Kyle Shanahan powiedział, że Kettle nie będzie miał żadnych ograniczeń. Jeśli chodzi o niezbyt pozytywne wieści, Armstead nie trenował przez cały tydzień z powodu kontuzji stopy, która sprawiła, że ​​został oficjalnie uznany za wątpliwego.

Denver miał w niedzielę wielu graczy, w tym odbiornik Jerry Goody i obrońca Patrick Serten II. Obaj mieli możliwość próby w piątek z Jodi wymienioną jako ograniczona uczestniczka, podczas gdy Sirtein w pełni trenował.

Nadchodząca analiza.