15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kolory Samsunga Galaxy Z Flip 5, Fold 5 i Tab S9 ujawnione w nowym przecieku

Kolory Samsunga Galaxy Z Flip 5, Fold 5 i Tab S9 ujawnione w nowym przecieku

Wcześniej dzisiaj wyciekły wszystkie nadchodzące urządzenia Samsunga. Nowy raport ujawnił wszystkie warianty kolorystyczne pięciu urządzeń Galaxy: Galaxy Watch 6, Galaxy Watch 6 Classic, Galaxy Tab S9, Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Podobno Samsung oferuje kilka ekskluzywnych kolorów online dla niektórych nadchodzące urządzenia.

Warianty kolorystyczne Galaxy Z Flip 5 i Fold 5 są przechylone

według Porada Poligi Davida ChristianaGalaxy Z Fold 5 będzie dostępny w trzech kolorach — kremowym, diamentowym i widmowej czerni — oraz w trzech ekskluzywnych wersjach online: niebieskim, koralowym i platynowym. Diamentowy wariant Galaxy Z Fold 5 wydaje się być widoczny na wcześniej ujawnionym obrazie.

Galaxy Z Flip 5 może zostać wprowadzony na rynek w większej liczbie kolorów niż Galaxy Z Fold 5, ponieważ składany telefon jest bardziej zorientowany na modę. Według topu, urządzenie będzie dostępne w ośmiu kolorach: niebieskim, kremowym, koralowym, diamentowym, grafitowym, mglistym zielonym, platynowym i żółtym. Jednak wersje niebieska, platynowa i żółta mogą być dostępne wyłącznie na stronie Samsung.com. Samsung prawdopodobnie przedstawi również szczegółową wersję Galaxy Z Flip 5.

Kolory Galaxy Watch 6 i Tab S9

Seria Samsung Galaxy Watch 6

Mówi się, że Galaxy Watch 6 będzie dostępny w trzech kolorach: kremowym, diamentowym i grafitowym, z kolei Galaxy Watch 6 Classic może zostać wprowadzony na rynek w dwóch kolorach: czarnym i platynowym (ewentualnie srebrnym). Mówi się, że Galaxy Tab S9 będzie dostępny tylko w dwóch kolorach: kremowym i grafitowym.

Poprzedni przeciek twierdził, że tablet zostanie wprowadzony na rynek również w kolorze beżowym i być może Samsung nazwie ten kolor kremem zamiast beżu. Poczekamy jednak na coś bardziej konkretnego w tej sprawie. Znając osiągnięcia Samsunga, możliwe jest, że te nadchodzące urządzenia zostaną wprowadzone na rynek w większej liczbie kolorów kilka miesięcy po inauguracji.