14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wycieki cen Samsung Galaxy Watch6 i Galaxy Watch6 Classic

Wycieki cen Samsung Galaxy Watch6 i Galaxy Watch6 Classic

Kilka dni temu wyciekło kilka renderów pokazujących nadchodzącą rodzinę Samsung Galaxy Watch6, a dziś inne źródło powraca z obszernymi informacjami o cenach dla wszystkich czterech modeli.

Należy pamiętać, że ta informacja pochodzi z Francji. Nawet gdyby doszło do tego wycieku i byłyby to dokładne stawki, nadal mogą występować niewielkie różnice w innych krajach strefy euro ze względu na zmieniające się stawki VAT. Oczywiście, jeśli euro nie jest walutą w twoim kraju, traktuj to jako ogólne wskazówki.

40-milimetrowy Galaxy Watch6 będzie dostępny w kolorze grafitowym i kremowym w cenie 319,99 euro tylko z Bluetooth i 369,99 euro z 4G; 44 mm w kolorze grafitowym i srebrnym za 349,99 € tylko z Bluetooth i 399,99 € z 4G.

43-milimetrowy Galaxy Watch6 Classic w kolorze czarnym i srebrnym będzie oferowany za 419,99 euro tylko z Bluetooth i 469,99 euro z 4G. Wreszcie, 47-milimetrowy Watch6 Classic trafi na ulice również w kolorze czarnym i srebrnym, w cenie 449,99 euro tylko z Bluetooth lub 499,99 euro z 4G.

Nie zapominaj, że Samsung jest wielkim fanem ofert wymiany na swoim największym rynku, więc możesz zapłacić (znacznie) mniej niż te kwoty, jeśli skorzystasz z którejkolwiek z nich.

Galaxy Watch6 i Watch6 Classic zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącej imprezy Unpacked Special, którą Samsung po raz pierwszy organizuje w Korei w ostatnim tygodniu lipca. Oprócz zegarków, z tej samej okazji zapowiedziana zostanie grupa innych produktów: Galaxy Z Flip5 i Z Fold5, a także seria Galaxy Tab S9.

źródło (w języku francuskim) | Źródło obrazu

READ  Pokémon Go „Przybycie Rhi”, nagroda za zadanie specjalne „Świetlisty świat”