25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Umowa Google Pixel Fold obniża cenę o połowę

Umowa Google Pixel Fold obniża cenę o połowę

Pixel Fold to drogi smartfon, który kosztuje 1800 USD za złożenie. Ale dzięki umowie z AT&T możesz otrzymać Google Pixel Fold z aż 50% rabatem i bez żadnych zobowiązań.

AT&T ogłosiło dzisiaj, że Google Pixel Fold – i cała seria Pixel 7 – będzie miała kilka dużych ofert i rabatów w ramach planów ratalnych przewoźnika. Najważniejszym wydarzeniem tutaj jest oczywiście Pixel Fold, który właśnie to zrobi Kosztuje 25 USD miesięcznie w AT&T. Kosztuje to około 900 USD, czyli 50% ceny urządzenia.

Jednak dużą zaletą jest to, że w przypadku tej umowy Pixel Fold nie jest wymagana wymiana. Wystarczy kupić telefon i używać go w sieci AT&T. Działa również dla nowych i obecnych klientów AT&T, co tylko osładza garnek. Do tej pory widzieliśmy kilka dobrych ofert Pixel Fold, takich jak zniżka na Google Fi w wysokości 1000 USD, ale AT&T jest najłatwiejsza i najbardziej bezpośrednia.

Co więcej, AT&T zauważa również, że reszta serii Pixel 7 również jest przeceniona. Pixel 7a kosztuje 2 dolary miesięcznie (łącznie 72 USD), Pixel 7 kosztuje 5 USD miesięcznie (180 USD) i Pixel 7 Pro kosztuje 10 USD miesięcznie (360 USD). Podobnie jak fold, te oferty również nie wymagają kompromisu.

Jakie zainteresowanie?

Naprawdę, nie ma tu żadnych ograniczeń. the Tylko Warunkiem jest skorzystanie z planu ratalnego AT&T i opłacenie urządzenia przez cały okres 36 miesięcy. Jeśli chcesz spłacić go wcześniej lub zdecydować się na całkowite opuszczenie AT&T, będziesz musiał zapłacić pozostały koszt urządzenia. AT&T robi to samo z nową Motorolą Razr+.

AT&T nie mówi, jak długo ta umowa będzie dostępna, więc możesz chcieć wejść do niej wcześniej niż później. Zamówienia przedpremierowe są już otwarteale data wysyłki jest nieznana – zamówienia w Google Store są opóźnione.

READ  Najlepsze oferty laptopów do gier w Czarny piątek są dostępne w Dell, Amazon, Best Buy i Walmart

Więcej o Google Pixel Fold:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.