7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przypadkowy dzieciak został aresztowany po tym, jak pojawił się na scenie podczas gali Game Awards

Przypadkowy dzieciak został aresztowany po tym, jak pojawił się na scenie podczas gali Game Awards

The Game Awards przebiegło prawie bez żadnych problemów, aż do bardzo dziwnego zakończenia. Najwyraźniej przypadkowy dzieciak, który znalazł się na scenie z zespołem Elden Ring i przerwał mu, mamrocząc coś zupełnie niezwiązanego z wieczornymi wydarzeniami do mikrofonu. Po zakończeniu The Game Awards gospodarzem był Geoff Keighly Potwierdziłem, że ta osoba została aresztowana.

Nie jest jasne, co dokładnie powiedział, chociaż najwyraźniej wspomniano o Billu Clintonie, ale jasne jest, że nie był częścią świty Elden Ring, która wstała, by przyjąć nagrodę Gry Roku.

Teraz graj: Transmisja na żywo z The Game Awards 2022

Gdy zespół kieruje się w stronę sceny, możesz zobaczyć dzieciaka biegnącego po schodach z personelem Elden Ring – nawet klepie jednego po plecach, gdy wstaje na scenę. Zachowywał spokój, dopóki Hidetaka Miyazaki nie skończył przemówienia.

Wydawało się, że dzieciak został zauważony, ponieważ kamera zrobiła szerokie ujęcie, a ochrona wyglądała, jakby szli w stronę sceny. Zaskakujące jest jednak to, że nie został zatrzymany ani ściągnięty ze sceny wcześniej, a przynajmniej jego mikrofon został wyłączony, kiedy pochylił się, by mówić.

Jeff Kelly nie wyglądał na zbyt zadowolonego z zakończenia The Game Awards, nic dziwnego. Ale wkrótce po zakończeniu wydarzenia Keighley ogłosił, że nagrody Game Awards zostały osiągnięte Rekordowa oglądalność na YouTube i Twitchu.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.