7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Crash Team Rumble zapowiedziany na PS5, Xbox Series X, PS4 i Xbox One

Crash Team Rumble zapowiedziany na PS5, Xbox Series X, PS4 i Xbox One

wydawca Aktywacja i deweloper gry Boba Ogłosili grę wieloosobową online cztery na cztery Zespół Crasha Rumble’a dla PlayStation 5i Seria Xboxi PlayStation 4I Xbox One. Zostanie uruchomiony w 2023 roku.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Activision:

Zespół Crasha Rumble’a To zupełnie nowa gra online dla wielu graczy 4 na 4 Wieloosobowa gra wideo Odbywa się w tętniącym życiem i zabawnym uniwersum Crash Bandicoot.

w Zespół Crasha Rumble’afani mogą grać jako Crash, Dingodile i mnóstwo innych przyjaciół i wrogów, z których każdy ma odrębną siłę, osobowość i styl gry, rywalizując na dzikich i różnorodnych arenach w drużynowym trybie online dla wielu graczy czterech na czterech Praca. Aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, gracze będą ślizgać się, miażdżyć, uderzać i uderzać jako drużyna, aby być „futrem” zbierającym najwięcej owoców wumpa w strefie zrzutu, jednocześnie broniąc strefy lądowania drużyny przeciwnej. Zawiera grę międzyplatformową, Zespół Crasha Rumble’a Będzie zawierać wiele strategicznych elementów rozgrywki, które z pewnością zmienią punktację w zabawny sposób.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować nasz nowy styl gry wieloosobowej na Zderzyć się uniwersum z Crash Team Rumble” – powiedział w komunikacie prasowym Paul Yan, współtwórca studia Toys for Bob.Zespół Crasha Rumble’a Każdy znajdzie coś dla siebie – łatwy start i gra dla tych, którzy po prostu chcą się zaangażować, a jednocześnie zapewnia utalentowanym graczom możliwość wykorzystania i opanowania unikalnych zdolności swoich bohaterów”.

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

Zwiastun reklamowy

zrzuty ekranu

READ  Ta mechaniczna klawiatura ma imponujący ekran pod klawiszami