1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kindle Scribe, Halo Rise, New Echos, Fire TV

Kindle Scribe, Halo Rise, New Echos, Fire TV

Amazon zaprezentował nowy inteligentny telewizor, serię Fire TV Omni QLED od 799,99 USD

Seria Amazon Fire TV Omni w QLED

Amazonka

Amazon właśnie ogłosił nowy telewizor: Amazon Fire TV Omni Series w QLED.

Poza ekranem QLED, telewizor po raz pierwszy ma Dolby Vision IQ i HDR10+ Adaptive. Obsługa tych formatów powinna pomóc w poprawie jakości obrazu, zwłaszcza w ciemnych scenach, w których może być trudno zobaczyć wszystko na ekranie. Funkcje adaptacyjnej jasności oznaczają, że obraz dostosowuje się, jeśli pomieszczenie jest zbyt jasne przez słońce lub w zaciemnionym pomieszczeniu. Działa również jako echo, z wbudowaną Alexą i zawiera widżety Alexa. Można go włączać i wyłączać, gdy ktoś wchodzi lub wychodzi z pokoju. Telewizor może również służyć jako dzieło sztuki ściennej, gdy nie jest używany, dzięki galerii słynnych pejzaży.

Telewizor będzie dostępny w rozmiarach 65-calowych i 75-calowych w cenie od 799,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj.

– Zofia Pete

Amazon aktualizuje pilota do Alexa Voice Remote Pro za 34,99 USD

Nowy kontroler Fire TV od Amazon

Amazonka

Amazon właśnie ujawnił nowy pilot o nazwie Alexa Voice Remote Pro. Zamówienia w przedsprzedaży na Alexa Voice Remote Pro zaczynają się dzisiaj od 34,99 USD, a wysyłka rozpocznie się w listopadzie. Możesz poprosić Alexę o pomoc w znalezieniu pilota, a zacznie odtwarzać dźwięk, aby pomóc określić lokalizację. Jest również wyposażony w dwa konfigurowalne przyciski do tworzenia skrótów do ulubionych aplikacji lub kanałów strumieniowych.

– Zofia Pete

Amazon ogłasza nową kostkę Fire TV Cube za 139,99 USD

Amazon Fire TV Cube 2022

Amazonka

Amazon zaprezentował właśnie trzecią generację Fire TV Cube, urządzenie będące skrzyżowaniem odtwarzacza multimediów strumieniowych i głośnika Echo. To pierwsza duża aktualizacja od 2019 roku. Amazon twierdzi, że najnowsza wersja kostki jest o 20% szybsza od swojego poprzednika.

Kostka może być kontrolowana przez Alexę i obejmuje obsługę dźwięku 4K Ultra HD, Dolby Vision, HDR i Dolby Atmos. Zawiera teraz port wejściowy HDMI, co oznacza, że ​​użytkownicy korzystający z telewizji kablowej mogą podłączyć swoją skrzynkę kablową do kostki, aby zintegrować interfejs użytkownika telewizora. Cube obsługuje również Wi-Fi 6E i Super Resolution Upscaling, co oznacza, że ​​pomaga przeskalować starsze treści do ostrzejszego i wyraźniejszego obrazu.

Zamówienia w przedsprzedaży na urządzenie o wartości 139,99 USD rozpoczną się dzisiaj, a zamówienia rozpoczną się 25 października.

– Zofia Pete

Fire TV pojawi się na Amazon Echo Show 15 jeszcze w tym roku za darmo

Echo Show z Fire TV

Amazonka

Jeśli masz Echo Show 15, czyli duży inteligentny ekran, który możesz zawiesić na ścianie, bezpłatna aktualizacja oprogramowania pozwoli ci dodać Fire TV do twojego urządzenia. Aktualizacja jeszcze w tym roku doda oprogramowanie Fire TV, dzięki czemu możesz szybko uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji do przesyłania strumieniowego, tak jak na każdym innym urządzeniu Fire TV.

READ  OnePlus 10 Pro uderza piłkę z parku dzięki mobilnemu aparatowi Hasselblad drugiej generacji i wielu innym funkcjom

– Zofia Pete

Firma Ring, należąca do Amazon, przedstawia nową kamerę Spotlight Cam Pro

Ring Spotlight Pro Camera

Amazonka

Amazon ogłosił właśnie, że Ring Spotlight Cam Pro, Spotlight Cam Pro Solar i Spotlight Cam Plus.

Spotlight Cam Pro to nowa profesjonalna kamera bezpieczeństwa z funkcją wykrywania ruchu 3D, która może wysyłać powiadomienia o ruchu na Twój telefon.

Spotlight Cam Plus ma teraz wiele opcji zasilania, w tym energię słoneczną, baterię, okablowanie i łączność.

Nowa bateria Ring Spotlight Cam Pro i dostawa kosztują 229,99 USD. Spotlight Cam Pro Solar kosztuje 249,99 USD. Spotlight Cam Plus zaczyna się od 199,99 USD.

– Zofia Pete

Robot Astro firmy Amazon dodaje nowe funkcje, w tym wykrywanie zwierząt

Amazon Astro robot domowy

Todd Haselton | CNBC

Robot Astro firmy Amazon może teraz sprawdzać, czy drzwi są otwarte. Umożliwia również wykrywanie zwierząt, dzięki czemu właściciele mogą monitorować swoje zwierzęta z domu.

Istnieje nowa integracja między Ring i Astro o nazwie Virtual Guard + Astro dla małych firm. Kamery Astro mogą ostrzegać wirtualnych agentów ochrony.

– Zofia Pete

Amazon dodaje ulepszone funkcje zakupów do Echo Show

Kupuj wygląd Amazon

Amazonka

Amazon ogłosił nową funkcję dla urządzeń Echo Show o nazwie „Shop the look”.

Na przykład użytkownicy mogą powiedzieć „Pokaż mi tę koszulkę”, gdy zobaczą obraz na swoim ekranie, a urządzenie zaoferuje podobne produkty, częściowo zaczerpnięte z katalogu produktów Amazon.

Ta funkcja pokazuje, że Amazon nadal dąży do tego, aby zakupy głosowe stały się bardziej powszechne.

– Annie Palmer

Amazon wprowadza cztery nowe urządzenia Echo

Amazon Echo kropka 2022

Amazonka

Amazon ogłosił właśnie cztery nowe produkty Echo: Echo Dot, Echo Dot with Clock, Echo Dot Kids, Echo Studio i Echo Auto.

Według Amazona Echo Dot i Echo Dot with Clock zapewniają nawet dwukrotnie wyższy dźwięk niż poprzednia generacja. Ma również nowy czujnik temperatury, dzięki czemu może wykonywać takie czynności, jak automatyczne włączanie inteligentnego wentylatora, gdy w środku robi się zbyt ciepło. Oba urządzenia mają również nowe sterowanie gestami i nowy ekran. Być może najfajniejszą nową funkcją jest wbudowane Eero, które zamienia twoje urządzenie w przedłużacz WiFi, aby poprawić zasięg sieci w twoim domu. Oprogramowanie Eero wbudowane w czwartą generację Echo Dots i Echo Dots with Clock zostanie również wprowadzone w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

READ  Google Near Sharing zyskuje duże uaktualnienie

Nowe Echo Dot Kids są teraz dostępne w wzorach sowy i smoka. Urządzenie jest objęte roczną subskrypcją Amazon Kids+, oferującą treści dla dzieci, w tym książki, gry, filmy, piosenki i inne.

Firma wprowadziła również nowe, nowatorskie Echo Studio. Według Amazon jakość dźwięku jest jeszcze lepsza dzięki nowej technologii przetwarzania dźwięku przestrzennego i rozszerzonemu zakresowi częstotliwości.

Ostatni, ale nie mniej ważny, jest nowy Echo Auto, który charakteryzuje się świeżym wyglądem i elastycznymi opcjami montażu. Możesz używać Alexy do słuchania muzyki, wykonywania połączeń i uzyskiwania pomocy drogowej bez użycia rąk.

Dot to 49,99 USD, Dot with Clock i Echo Dot Kids to 59,99 USD, Echo Studio to 199,99 USD, a Echo Auto to 54,99 USD. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się już dziś, a wysyłka urządzeń rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

– Zofia Pete

Amazon zaprezentował Halo Rise, przyłóżkowy monitor snu za 139,99 USD

Amazon zaprezentował urządzenie do śledzenia snu w trybie offline o wartości 139,99 USD o nazwie Halo Rise.

Amazon Hello Rise Sleep Tracker

Amazonka

Firma twierdzi, że urządzenie ma czujniki środowiskowe z inteligentnym alarmem i światłem budzenia, a także uczenie maszynowe i technologię czujników do dokładnego wykrywania wzorców snu.

Urządzenie jest dostarczane z sześciomiesięcznym członkostwem Halo i zostanie wysłane jeszcze w tym roku.

Halo Rise współpracuje z Alexą. Nie wymaga od użytkowników naciskania przycisku ani ładowania baterii i pomaga zidentyfikować wszystkie etapy snu, od szybkiego ruchu gałek ocznych po sen płytki i głęboki, a także zapewnia użytkownikom ocenę snu.

– Zofia Pete

Amazon ogłasza nowy Kindle Scribe, na którym możesz pisać

Amazon właśnie ogłosił nowy Kindle Scribe, pierwszy Kindle, na którym możesz pisać.

Pisarz Amazon Kindle

Amazonka

Posiada ekran o przekątnej 10,2 cala z rysikiem, który umożliwia robienie notatek, tworzenie list rzeczy do zrobienia i pisanie bezpośrednio na stronach czytanej książki.

Możesz użyć programu Scribe do oznaczania plików PDF i innych dokumentów. Może trwać tygodnie i tygodnie bez opłaty.

Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj i zostaną wysłane w okresie świątecznym. Skrybuj za 339,99 USD.

David Limp rozpoczyna wydarzenie sprzętowe Amazona pokazem Kindle

David Limp, starszy wiceprezes ds. sprzętu w Amazon, rozpoczyna prezentację od Kindle.

– Zofia Pete

Robotyczny słoń w pokoju

Robot domowy Amazon Astro

Amazonka

Amazonka Uruchomiona Jej bot konsumencki, Astro, na zeszłorocznej imprezie sprzętowej. Astro jest wyposażony w asystenta cyfrowego Amazon Alexa i może śledzić użytkowników w całym domu. Ale jest dostępny tylko na zaproszenie, a po wydaniu będzie miał wysoką cenę 1450 USD.

Robot Roomba firmy iRobot.

Źródło: iRobot

Branża sprzętowa Amazona nie generuje dużych pieniędzy

Szereg inteligentnych głośników Amazon Echo, w tym modele Echo Studio, Echo i Echo Dot, wykonane 24 września 2020 r.

Neil Goodwin/Future Publishing za pośrednictwem Getty Images

w odróżnieniu jabłkoBiznes sprzętowy Amazona nie generuje dużych zysków ani nie stanowi znaczącej części przychodów firmy.

Zamiast tego Amazon wypuszcza urządzenia po bardzo niskich cenach w celu promowania innych swoich produktów i usług. Ma nadzieję, że za każdy sprzedany tablet Fire o wartości 99 USD użytkownicy kupują, powiedzmy, filmy, subskrypcje audiobooków i inne przedmioty, które mają wyższe marże.

Założyciel Amazon, Jeff Bezos, ma wcześniej przyjęty Że detaliczny gigant nie spodziewa się zysku ze swoich urządzeń.

Nawet jeśli nie jest to dochodowy biznes, rosnący wybór inteligentnych głośników Echo, dzwonków Ring i patyczków Fire TV firmy Amazon pomaga rozszerzyć zasięg firmy na inteligentny dom. Pomagają też w obsłudze innych szybko rozwijających się firm, takich jak reklama.

– Annie Palmer

Mogą być niespodzianki

Zazwyczaj na tych wydarzeniach można spodziewać się nowych Echos, Fire TV i tym podobnych, ale czasami Amazon ma kilka niespodzianek. Na przykład pewnego roku ogłosiła okulary Echo Frames. W zeszłym roku wprowadził na rynek inteligentną ramę naścienną. Wykorzystują również swoje jesienne wydarzenie, aby ogłosić, że dron bezpieczeństwa lata wokół twojego domu. Ale to się jeszcze nie zaczęło.

Należy również zauważyć: Amazon właśnie zaktualizował swoje tablety Firewięc prawdopodobnie nie zobaczymy tam dzisiaj nic nowego.

– Todd Haselton

Amazon wypuścił nowe gadżety w samą porę na Prime Day 2.0

Wydarzenie sprzętowe Amazon jest dobrze zaplanowane. Firma planuje zorganizować kolejną imprezę rabatową w stylu Prime Day w przyszłym miesiącu, po raz pierwszy zorganizowała dwie imprezy w tym samym roku.

Amazon zazwyczaj dyskontuje własne gadżety podczas tych wydarzeń. W minionych latach urządzenia marki Amazon, takie jak Echos, Fire TV i Kindles, również były jednymi z najlepiej sprzedających się w Prime Day (zwykle latem) i pracowitych świątecznych dni zakupowych, takich jak Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek.

– Annie Palmer