6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Igor Bonifacic

Kindle Scribe firmy Amazon to e-czytnik o wartości 339 USD, na którym można pisać

Prawie 15 lat po wprowadzeniu pierwszego Kindle, Amazon w końcu dodał rysik do jednego ze swoich e-czytników. Na jesiennym wydarzeniu sprzętowym firma przedstawiła rozpalać pisarza. Urządzenie posiada 10,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 300ppi z regulowanym przednim światłem i magnetycznie mocowanym rysikiem. Według Amazon nie musisz ładować ani synchronizować rysika do pisania i możesz go używać do robienia notatek, robienia pamiętników i robienia adnotacji na czytanych książkach. Od przyszłego roku możliwe będzie również wysyłanie dokumentów Microsoft Word do Kindle Scribe.

Kindle Scribe zacznie się od 340 $ Pojawi się 30 listopada, ale zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte. Oprócz różnych opcji przechowywania, Amazon pozwoli Ci wybrać między piórem „podstawowym” a „premium”. Ten ostatni zawiera konfigurowalny przycisk skrótu i ​​niestandardową gumkę na górze. W Stanach Zjednoczonych e-czytnik będzie oferowany z bezpłatną czteromiesięczną wersją próbną Kindle Unlimited.

Śledź wszystkie wiadomości z wydarzenia Amazon tutaj!

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Ujawniono darmowe gry PlayStation Plus na wrzesień 2022 r.