19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Karolina Bylovskaya z Polski wygrywa Światowy Konkurs Piękności 2021

Karolina Bylovskaya z Polski wygrywa Światowy Konkurs Piękności 2021

Carolina Bylovskaya z Polski wygrywa 70. Światowy Konkurs Piękności w Portoryko.

Karolina Bylovskaya z Polski wygrywa Światowy Konkurs Piękności w 2021 roku. (Zdjęcie dzięki uprzejmości: Twitter)

Carolina Bylovskaya z Polski wygrywa 70. Światowy Konkurs Piękności w Portoryko. Została koronowana na Miss Świata 2021. Koronacja odbyła się w sali koncertowej Coca-Cola w San Juan w Portoryko. Sri Saini ze Stanów Zjednoczonych została pierwszym wicemistrzem, a drugim wicemistrzem była Olivia Yass z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Karolina jest obecnie w trakcie studiów magisterskich z zarządzania oraz doktoratu. Karolina pracuje również jako modelka. Lubi pływać, nurkować, grać w tenisa i badmintona. Według organizacji Miss World chce zostać inspirującą mówczynią.

Po koronacji na 69. piękność świata Tony-Ann Singh we łzach Malka Carolina powiedziała: „Byłam zszokowana słysząc moje imię, nadal nie mogę w to uwierzyć. Jestem dumna, że ​​noszę koronę Miss World i nie mogę się doczekać powrotu do pracy. Do końca życia zapamiętam ten wspaniały rozdział w Portoryko.

Długo oczekiwany konkurs World Beauty był emitowany w ponad 100 krajach na całym świecie. 40 półfinalistów wróciło do Portoryko, ponieważ grudniowy finał musiał zostać przełożony z powodu erupcji Covit-19.

Czytaj więcej | Kim jest Manasa Varanasi reprezentujący Indie w konkursie World Beauty 2021?

READ  Rosja grozi zniszczeniem polskich i słowackich samolotów bojowych