30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Juan Soto w swoim pierwszym pokazowym meczu dla drużyny Yankees zdobywa home run

Juan Soto w swoim pierwszym pokazowym meczu dla drużyny Yankees zdobywa home run

TAMPA, Floryda – Juan Soto po raz pierwszy w meczu założył paski i już od chwili, gdy wszedł na boisko, usłyszał wiwaty kibiców drużyny Yankees.

I to tylko podczas wyścigów wiatru przed południem w niedzielę.

Jako gracz Soto powiedział: „Chcę zobaczyć, jak to jest mieć ich… kibicujących mi, zamiast mnie wygwizdywać”. „To było bardzo dobre.”

Soto dał 9278 kibicom na stadionie Steinbrenner coś, o czym warto krzyczeć, uderzając trzy runy homerem od tablicy wyników w lewy środkowy środek pola, co zrobiło wrażenie na Aaronie Judge.

„Nie widuje się zbyt wielu lewaków, którzy tak robią” – powiedział kapitan drużyny Yankees po pokonaniu Toronto Blue Jays 12:6 w pierwszym meczu na stadionie Grapefruit Yankees.

Obecność Juana Soto w nowym składzie Yankees

To był ważny dzień w nowym składzie Yankees, z Soto na drugim miejscu i Judge na trzecim.

„Może trochę się tym pobawię” – powiedział menadżer Aaron Boone. „Zdecydowanie lubię Juana (i) Aarona (odbijającego) 2-3, ale zobaczymy, jak to wszystko pójdzie”.

DJ LeMahieu i Giancarlo Stanton nie znaleźli się w niedzielnym składzie, ale pierwsza runda Yanks, obejmująca dwa runy, rozpoczęła się od dubletu Alexa Verdugo.

Soto poprowadził go na słabą prawą stronę, sędzia trafił singlem RBI, pałkarz sprzątający Anthony Rizzo podwoił, a sędzia strzelił gola na Gleyberze Torresie.

Następnym razem Soto pochwalił się swoją słynną dyscypliną terenową, chodząc po pełnym boisku.

„To właśnie widzieliśmy od lat, po prostu imponujące hity” – powiedział Judge. „Każdy krok był celowy. Próbuje wyrządzić jakieś szkody, a jeśli nie znajduje się w strefie uderzenia, radzi sobie z tym dość łatwo.

Juan Soto umieszcza jednego na tablicy wyników

Następnie Soto pokazał swoją niezwykłą siłę w lewym środkowym polu.

READ  2023 NFL Draft Dzień 2: Will Levis i Hendon Hooker znajdują domy w drugiej rundzie; Steelers, Chiefs biorą WR

Strzał ten niespodziewanie trafił na tablicę wyników po podaniu prawego obrońcy Toronto Trevora Richardsa na 1:0. Z krzesła Boone’a „fajnie się to oglądało”.

„W większości parku nie widać tak uderzanych piłek” – powiedział Boone. „On i wszyscy wiedzą, że to nie wróci”.

„Miło jest widzieć, jak piłka leci w tę stronę” – powiedział Soto, już świadomy, że nie skusił go krótki balkon po prawej stronie stadionu Yankee.

„Wiem, że kiedy tak uderzam piłkę, to wiele dla mnie znaczy”.

Obejrzyj: Juan Soto zdobywa pierwszy home run w drużynie Yankees

Siła Juana Soto w Nowym Jorku

Oczywiście Yankees w pełni skupiają się na roku 2024, ale jest to jedyny gwarantowany rok Soto w Bronksie.

Na dobrej drodze do zdobycia nieoczekiwanych zysków w wolnej agencji cena 25-letniego Soto może wzrosnąć jeszcze bardziej po wielkim sezonie w Nowym Jorku, gdzie uderza w Judge.

„Chcę, aby to był jego najlepszy rok” – powiedział Judge. „A jeśli poczuje się dobrze i wykona swoją pracę, przybliży nas to o krok do World Series”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na NorthJersey.com: Juan Soto podbija tabelę wyników home runem w pierwszym pokazowym meczu drużyny Yankees