21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Android 15 kopiuje projekt One UI regulacji głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności

Android 15 kopiuje projekt One UI regulacji głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności

Google kilka godzin temu wypuściło drugą wersję beta Androida 15. Oferuje kilka nowych funkcji i ulepszeń interfejsu użytkownika, z których jeden wydaje się być inspirowany menu regulacji głośności w One UI 6. Jednak oprócz tego, co Samsung oferuje w One UI, Android 15 dodaje funkcje związane z odtwarzaniem multimediów.

Menu regulacji głośności w Androidzie 15 umożliwia przełączanie wyjścia multimedialnego

Jak ujawniono w Raport 9To5GoogleGoogle ulepszyło interfejs regulacji głośności w Androidzie 15. Jego konstrukcja przypomina One UI 6.0, który wyświetla pełne menu po rozwinięciu suwaka regulacji głośności. Z całkowicie rozwiniętego menu umożliwia zmianę głośności alertów, alertów połączeń, głośności połączeń, odtwarzania multimediów i powiadomień.

Zawiera także oddzielny suwak do kontrolowania głośności odtwarzania multimediów na urządzeniu Google Cast (takim jak Google Home lub Google TV). Jedną z funkcji, która nie jest dostępna w One UI, ale jest dostępna w systemie Android 15, jest możliwość zmiany odtwarzania multimediów z jednego urządzenia Google Cast na drugie. Co więcej, ta pełna lista zawiera kolory Material You.

Projekt interfejsu użytkownika One UI 6.0 możesz zobaczyć w szczegółowym filmie poniżej.

To kompletne menu zawiera również przycisk umożliwiający włączenie lub wyłączenie napisów na żywo. Ta funkcja jest już dostępna w menu pełnej regulacji głośności w One UI 6.0. Ten nowy projekt pojawił się w zeszłym miesiącu, ale nie był ostateczny i pojawił się teraz w Androidzie 15 Beta 2. Przełącznik wyjścia multimediów Google Cast może pojawić się w One UI 7.0, który może zadebiutować na telefonach i tabletach Galaxy jeszcze w tym roku.

READ  Oferty na iPhone’a 14 – oszczędź do 1000 USD na Verizon, AT&T i nie tylko