16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jimmy Kimmel „bardzo chciał przejść na emeryturę” przed strajkiem WGA-Lineup

Jimmy Kimmel „bardzo chciał przejść na emeryturę” przed strajkiem WGA-Lineup

Prowadzący nocny występ ujawnił to w swoim podcaście „Strike Force Five” w Spotify

Jimmy Kimmel twierdzi, że na początku tego roku był skłonny zrezygnować z pracy gospodarza wieczornego talk show w ABC, ale strajk scenarzystów WGA zmienił jego zdanie.

Kimmel ogłosił to w pierwszym odcinku podcastu „Strike Force Five” na Spotify, który został wyemitowany w środę (30 sierpnia) i obejmował dyskusję przy okrągłym stole Zoom pomiędzy Kimmelem, Stephenem Colbertem, Jimmym Fallonem, Sethem Meyersem i Johnem Oliverem.

„W momencie rozpoczęcia strajku bardzo chciałem przejść na emeryturę” – powiedział Kimmel w pierwszym odcinku. „A teraz zdaję sobie sprawę, że tak, miło jest pracować”.

„Kimmel, daj spokój, jesteś nocnym Tomem Bradym… udawałeś, że jesteś na emeryturze” – powiedział Myers. Ale Kimmel upierał się, że poważnie myśli o przejściu na emeryturę: „Poważnie, byłem bardzo poważny”. Kimmel powiedział również, że latem zwykle bierze wolne, ale w ostatnich latach otrzymywał wynagrodzenie.

Jednak ABC ogłosiło przedłużenie umowy Kimmela o trzy lata we wrześniu 2022 r., co spowodowałoby, że decyzja Kimmela o przejściu na emeryturę byłaby jeszcze bardziej skomplikowanym wysiłkiem.

Colbert powiedział, że podczas strajku WGA ludzie, którzy go publicznie obserwowali, pytali go, czy „cieszy się wakacjami”: „Zwykle mówię: «To jak wakacje w taki sam sposób, w jaki kolonoskopia jest jak drzemka»”.

Niezwykły sojusz skupia pięciu nocnych gospodarzy, którzy zwykle rywalizują o oceny i nagrody, aby przekonać swoje zespoły, które pozostały bez pracy z powodu strajku WGA, który trwa obecnie 121. dzień. Dochód ze sprzedaży „Strike Force Five” zostanie przekazany bezrobotnym pracownikom każdego z ich programów („The Late Show With Stephen Colbert”, „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „Jimmy Kimmel Live” i „Late Night”). Meyers” i „Ostatnia noc z Johnem Oliverem”).

READ  Powstanie i upadek sztuki mongolskiej – Louise Blouin

W poście na X (aka Twitterze) Kimmel powiedział, że grupa będzie produkować odcinki „Strike Force Five” „przez resztę Strike”. Jednak jest skonfigurowany do odtwarzania co najmniej 12 odcinków na Spotify.

W podcastach za każdym razem, gdy ktoś wypowie nazwę podcastu, odtwarzany jest efekt dźwiękowy grzmotu.

Ostatnim razem, gdy doszło do strajku scenarzystów – w latach 2007–2008 – „między gospodarzami wieczornego programu nie było zbyt wiele komunikacji, w wyniku czego działo się mnóstwo gówna” – powiedział Kimmel w odcinku. . „A więc Stefan [Colbert] Zaproponuj, żebyśmy się spotkali i porozmawiali o naszych problemach i wszystkim, z czym mamy do czynienia.

Inne anegdoty z Odcinka I: Kimmel zabrał Fallon na wyprawę wędkarską na początku tego lata („Jadę na ryby, nigdy mnie nie zapraszają” – poskarżył się Colbert); Fallon powiedziała, że ​​jego matka spędziła tydzień w klasztorze jako potencjalna zakonnica. Kimmel powiedział, że zwrócono się do Bena Afflecka i Matta Damona z propozycją wypłaty po jednym tygodniu każdemu z pracowników podczas strajku (co Kimmel odrzucił: „Czułem, że to nie jest ich obowiązek”); Colbert powiedział, że jednym z jego ulubionych gości wszechczasów był Robert De Niro, który słynął z milczenia: „Przez minutę siedzieliśmy w ciszy… i publiczności się to podobało”.

„Strike Force Five” można posłuchać na Spotify (at ten link) i wszystkich innych głównych platformach podcastowych (chociaż w zwiastunie programu Oliver namawia słuchaczy, aby włączyli „Spotify, wy pierdolone!”).

Po rozpoczęciu strajku WGA w maju pięciu gospodarzy zaczęło spotykać się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom, aby omówić skutki przerwy w pracy, a następnie zgodzili się przekształcić tajne spotkanie komediowe w podcast.