21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pozew dotyczący nieobecności Any de Armas w programie Yesterday – Deadline został oddalony

Pozew dotyczący nieobecności Any de Armas w programie Yesterday – Deadline został oddalony

Sędzia federalny zdaje się w to wierzyć Wczoraj.

Półtora roku temu Paul Michael Rosa i Connor Wolfe złożyli pozew przeciwko Universalowi na 5 milionów dolarów w związku z pojawieniem się Any de Armas w zwiastunie filmu z 2019 roku w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Wczoraj, Ale nieobecne w samym filmie.

Wczoraj prokurator okręgowy USA Stephen Wilson porzucił całą sprawę.

Odrzucił pomysł powoda, jakoby pod nieobecność de Armasa „wprowadzono w błąd” jako wątek miłosny z komedii romantycznej Himesha Patela z udziałem Beatlesów. Sędzia zgodził się ze studiem należącym do Comcast, że sprawa dotyczyła „samookaleczenia”.

Oprócz zaprzeczenia chęci Rosy i Wolfe’a do otrzymania świadectwa ukończenia klasy, sędzia Wilson nakazuje ostateczne zakończenie tej bardzo zmodyfikowanej sprawy. „Przy każdej poprzedniej odmowie sąd wyraźnie wskazywał braki w skardze i dopuszczał kolejne poprawki” – napisał w postanowieniu wydanym 28 sierpnia. „Jednakże obecnie sądowi wydaje się, że dalsze poprawianie byłoby daremne. W związku z tym jest to oddalenie bez poprawek. Jest to już trzecia zmiana skargi przez powoda i będzie to ostatnia.

Przyczyną zakończenia sędziego Wilsona mogło być to, że Wolfe ponownie wypożyczył film w internecie po rozpoczęciu procesu w styczniu 2022 r. i podniósł wczoraj w Google „nowe fałszywe informacje” na temat faktycznego istnienia blond gwiazdy. „Powód Wolf nie wyjaśnił, dlaczego uważa, że ​​wczorajsza wersja, do której uzyskali dostęp w Google Play, będzie inną wersją filmu, do którego uzyskali dostęp na Amazon” – stwierdził sędzia w dziewięciostronicowym postanowieniu przyspieszonym.

Universal nie odpowiedział wczoraj na prośbę o komentarz Wczoraj rezolucja. Jeśli i kiedy to zrobią, zaktualizujemy ten post.

Himesh Patel w Wczoraj

Obrazy uniwersalne

Całość została wyprodukowana odpowiednio przez Rozę z Kalifornii i Woolfe z Maryland w lipcu i październiku 2021 roku. Wczoraj Wyłączanie usługi Amazon Prime Video po obejrzeniu zwiastuna obrazu. We wspomnianym zwiastunie filmu o muzyku, który nigdzie nie zmierza, który budzi się, znając prawie każdą piosenkę Beatlesów w świecie, w którym Fabryka Czwórki nigdy nie istniała, znajduje się krótka scena, w której de Armas przyciąga wzrok Jacques’a Malka, granego przez Patela.

Jednak aktorka ostatecznie zagrała rolę montażysty w projekcie Richarda Curtisa. I w przeciwieństwie do „Wczoraj” Paula McCartneya i Johna Lennona, twórcy filmu wiedzieli, dlaczego musiała wyjechać. „Myślę, że publiczności nie spodobał się fakt, że stracił oczy” – powiedział Curtis. kinowa mieszanka w 2019 r. o tym, dlaczego de Armas i jego wątek poboczny zostały wycięte z filmu wydanego w maju 2019 r.

Rosie Wolf to nie wystarczyło.

Respondent reklama i promocja filmu Wczoraj Jak podaje Universal, w pozwie złożonym 21 stycznia 2022 r.

Sędzia Wilson wydawał się zgadzać z tą argumentacją, przynajmniej w grudniu ubiegłego roku.

„Universal ma rację, twierdząc, że zwiastuny zawierają pewną kreatywność i swobodę redakcyjną, ale kreatywność ta nie przeważa nad komercyjnym charakterem zwiastuna” – napisał w orzeczeniu z 20 grudnia w sprawie bezskutecznego wniosku Universalu o oddalenie pozwu zbiorowego wniesionego przez powodów.

Ale to było wczoraj, a to jest teraz – dzisiaj Wczoraj Cienki.

READ  Trevor Noah opuszcza The Daily Show