21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

IT Recruitment Poland by Sowelo

IT Recruitment Poland by Sowelo

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, zatrudniać nowych pracowników i przekraczać granice, najlepszym wyborem wydaje się Sowelo Consulting z Krakowa. Osoby poszukujące dobrze wykształconych, wykwalifikowanych i doświadczonych programistów lub inżynierów oprogramowania powinny stwierdzić, że Polska to zdecydowanie ziemia obiecana. Już od pewnego czasu istnieje duże zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów. Nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na samodzielne znalezienie odpowiedniej osoby na dane stanowisko. Agencja Sowelo oferuje szeroką gamę usług związanych z budowaniem zespołu IT Tech. Obejmują one rekrutację IT Polska, branding pracowniczy, outsourcing procesu rekrutacji, nie tylko kontraktację IT, ale także ocenę procesu rekrutacji czy mapowanie rynku talentów. Jej najlepsi eksperci, znający branżę rekrutacji technologicznej, zawsze potrafią dopasować odpowiednich pracowników do odpowiednich projektów. Oferta Sowelo jest zawsze dostosowana do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Profesjonalne usługi Sovelo zapewniają szybkie działanie, profesjonalne podejście i doradztwo na każdym etapie naszej współpracy. Co więcej, pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu. Wielu zadowolonych klientów w Polsce i za granicą poleca Sowelo swoje rekomendacje i decyduje się na powrót z nowymi projektami. Najlepszy talent z Polski jest teraz w Twoim zasięgu.

Tutaj nie możemy zapomnieć o prezentach! Spółka została ponownie zatwierdzona w sierpniu 2023 r. Tym razem Sovelo zostało wyróżnione wśród najlepszych firm rekrutacyjnych przez Europejski Instytut Biznesu w kilku konkursach.

IT Recruitment Poland – proces rekrutacji krok po kroku

Jak wygląda rekrutacja IT w Sowelo? Po pierwsze, profesjonalni rekruterzy Sovelo zawsze znają oczekiwania klienta. Znalezienie specjalistów IT w Polsce z Sowelo wydaje się bułką z masłem. W pierwszej kolejności istotne jest stworzenie profilu kandydata, którego poszukuje firma. Znając oczekiwania, ludzie Sowelo planują strategię, tworzą możliwe wyniki i znajdują najlepszych kandydatów. Oferują swoim klientom kilka podstawowych form współpracy do wyboru. Klienci Sovelo mogą potrzebować dostępu do pomocy prawnej, kadrowej i księgowej, dlatego też agencja ma je w swojej ofercie.

READ  Wygrana Polski obwinioną seksem

Doświadczony zespół Sowelo udostępnia swoim klientom wszelkie dane związane z branżą IT w Polsce. Dotarcie do polskiego rynku jest istotne dla podjęcia właściwej decyzji o wejściu na polski rynek lub współpracy z jego załogą. Firma na swój koszt zapewnia potencjalnym klientom due diligence i mapowanie procesów. Znalezienie zespołu programistów nigdy nie było łatwiejsze!

Agencja Sowelo istnieje na rynku rekrutacyjnym od ponad dekady. Oznacza to lata doświadczenia. Jej pracownicy mają na swoim koncie liczne procesy rekrutacyjne. Mają przewagę nad konkurencją i znają odpowiedzi na wiele ważnych, bardzo skomplikowanych pytań. Przyciągają największe talenty, ponieważ mają duże doświadczenie i sukcesy w rekrutacji IT w Polsce. Mają dostęp do bazy danych talentów i wiedzą, jak szybko dotrzeć i skontaktować się z odpowiednią osobą na dane stanowisko. Ważne jest, aby wiedzieli, jak podejść do profesjonalistów, którzy w tej chwili nie szukają nowej pracy. Dają im szansę i udzielają wywiadu. Czasami firmy szukają prawdziwego profesjonalisty. Dzięki współpracy Sovelo dotarcie do nich jest bezproblemowe!

Dlaczego warto skorzystać z usługi IT Recruitment Poland?

Z pewnością istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z agencjami świadczącymi usługi rekrutacyjne. Profesjonaliści z Krakowa zapewniają kompleksową obsługę klienta na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego. Możesz dowiedzieć się więcej

W ciągu 16 lat swojej działalności Sowelo wzięło udział w setkach projektów rekrutacyjnych nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Jej klienci zawsze mogą liczyć na zaangażowanie rekruterów agencji w swoją pracę. Bez wątpienia to najlepsza drużyna w Polsce! Mają dostęp do potężnego systemu ATS (Applicant Tracking System) i korzystają z komplementarnego oprogramowania rekrutacyjnego. Podejmują szybkie decyzje i potrafią znaleźć najlepszego kandydata, nawet jeśli w CV danej osoby nie znajdują się odpowiednie słowa kluczowe.

Co więcej, zatrudnienie profesjonalnej firmy rekrutacyjnej to największa szansa na uniknięcie złego zatrudnienia! Nowi pracownicy często wydają się świetnymi kandydatami, ale niestety czasami okazują się leniwi, nieuczciwi, nierzetelni, niezręczni i nieumiejący pracować w zespole. Co gorsza, w niektórych przypadkach kradną pieniądze lub inne zasoby firmy. Na szczęście członkowie zespołu rekrutacyjnego Sovelo zachowują czujność podczas procesu rekrutacji i outsourcingu. Znają konsekwencje zaniedbań i tragiczne konsekwencje złego zatrudnienia. Katastrofalne konsekwencje zatrudnienia niewłaściwych ludzi mogą mieć wpływ na produktywność firmy i jej reputację.

READ  Polska kopie wbrew UE w sprawie wydobycia węgla brunatnego

Profesjonalna rekrutacja IT to kluczowa rola polskich służb

Jeśli szukasz agencji rekrutacyjnych w Polsce, Sowelo wydaje się być doskonałym wyborem! Specjalizuje się w procesie rekrutacji i zapewnia swoim klientom pełne wsparcie w ustalaniu listy wymagań kandydatów, wynagrodzeń i benefitów. Rekruterzy Sowelo mogą przeprowadzać badania wstępne przed zatrudnieniem, organizować sesje oceniające i negocjować z kandydatami. Wszystko zależy od zasad rekrutacji i rodzaju kandydatów, których szukasz.

Wielu klientów Sovelo zdecydowało się otworzyć biuro w Polsce i połączyć IT Recruitment Poland. Agencja pomoże Ci znaleźć odpowiednią lokalizację i doradzi najlepszą lokalizację w zależności od potrzeb firmy. Polska ma wiele do zaoferowania, nie tylko jeśli chodzi o polskich deweloperów. Pod uwagę można wziąć dostęp do przyszłych pracowników i gości oraz lokalizację przestrzeni, jej wielkość, atmosferę i reprezentację. Agencja oferuje długoterminowe zaangażowanie i krótkoterminowe rozwiązania w zależności od potrzeb klientów.

W sumie agencji rekrutacyjnych w Polsce jest obecnie mnóstwo. Wiele z nich znajduje się także w Krakowie. Jeśli jednak szukasz najlepszej agencji rekrutacyjnej IT w Polsce, Sowelo Tech Recruiters spełni Twoje potrzeby.

Opublikowano: czwartek, 21 grudnia 2023, 12:59 czasu wschodniego