26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Otwarcie biura w Polsce | C21 Media | Aktualności

Vanessa Alexander i Piotr Bolak w remake’u The Office in Poland

Canal + i BBC Studios (BBCS) zgodziły się na remake brytyjskiej wersji programu komediowego Office in Poland.

W takim przypadku polska wersja biura dołączy do innych przeróbek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Czechach, Francji, Niemczech, Izraelu, Szwecji, Finlandii i Indiach.

Produkcja najnowszego remake’u filmu dokumentalnego w stylu Fly-on-the-Wall rozpoczęła się 4 lipca. Dwunastoodcinkowy serial zostanie wyemitowany jesienią tego roku w Canal+ oraz na stronie internetowej nadawcy telewizji online.

Pochodzi po oryginalnej wersji, napisanej i wyreżyserowanej przez Ricky’ego Kerwaisa i Stephena Merchanta, która po raz pierwszy została wyemitowana w Wielkiej Brytanii 20 lat temu w tym miesiącu.

Polska adaptacja, wyreżyserowana przez Magiza Bosniaka, a wyprodukowana przez Dorotę Cosmikę Kage i Johna Kobyskiego, stanie w podwarszawskiej firmie produkującej wodę butelkowaną.

Centralną postacią jest David Brent Mike, grany przez Piotra Pollocka, zaabsorbowanego sobą człowieka, który domaga się uwagi i pochwał. Kiedy firma zostaje przejęta przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają martwić się o swoją pracę, Mikes jest jedyną nadzieją.

W lokalnym serialu pojawi się także nowa główna postać kobieca Patrickza, grana przez Vanessę Alexander, która chce wprowadzić zmiany i nowość do firmy i stać się silnym przeciwnikiem Micahsa.

Wiceprezes ds. programowych Canal + Polska. Magorzata Czech powiedziała: „Zdecydowaliśmy się na wersję lokalną, ponieważ naszym celem jest innowacyjna, zaskakująca i odważna treść. Oryginał miał wszystko – globalne nagłówki dobrze przekładają się na każdą organizację na całym świecie – a podczas epidemii tęsknimy za normalnym, biurowym życiem i dostrzegamy jego dziwność z pewną nostalgią. ”

Starszy wiceprezes ds. sprzedaży projektów w BBC Studio Andre Renat dodał: „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak zespół odmieni życie biurowe polskiej publiczności XXI wieku. Jestem pewien, że po zeszłym roku wszyscy trochę tęsknimy za życiem biurowym i mam nadzieję, że w przyszłości powstanie więcej lokalnych „biur”. ”

READ  Podsekretarz Jenkins podróżuje do Rumunii, Wielkiej Brytanii i Polski