19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iOS 15.4 dodaje nowy głos Siri dla użytkowników z USA, a oto jak to wygląda

iOS 15.4 dodaje nowy głos Siri dla użytkowników z USA, a oto jak to wygląda

Po tym, jak Siri otrzyma dwa nowe głosy Dla użytkowników z USA z iOS 14,5Apple oferuje dziś kolejną opcję dla swojego osobistego asystenta z iOS 15.4 beta 4. Chociaż firma nie wyjaśniła, dlaczego Siri otrzyma ten nowy głos lub czy Apple doda więcej w przyszłości, warto zobaczyć, jak duża jest aktualizacja iOS 15.4 .

Dla porównania, iOS 14.5 i iOS 15.4 przyniosły nowe opcje odblokowania iPhone’a, emotikony, a teraz różne amerykańskie głosy dla Siri.

Kiedy Apple wypuściło iOS 14.5, powiedział, że osobisty asystent nie będzie już domyślnie głosem żeńskim, dodając dwie dodatkowe opcje głosowe do wyboru. Ponadto firma stwierdziła, że ​​jest częścią jej stałego zaangażowania na rzecz różnorodności:

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić dwa nowe głosy Siri dla anglojęzycznych użytkowników i opcję, aby użytkownicy Siri mogli wybrać głos, którego chcą podczas konfigurowania swojego urządzenia” – powiedział Apple w oświadczeniu. „Jest to kontynuacja wieloletniego zaangażowania Apple na rzecz różnorodności i integracji oraz produktów i usług zaprojektowanych tak, aby lepiej odzwierciedlać różnorodność świata, w którym żyjemy”.

Od teraz 9to5Mac Był w stanie tylko potwierdzić ten nowy głos, ponieważ Apple nie wydaje się dodawać nowych głosów dla innych języków. Jeśli chcesz usłyszeć nowy głos Siri, oto Twoje pierwsze przesłuchanie.

Rodzaj pasywno-agresywny, prawda? MOŻE TEŻ BYĆ PRZYJACIELEM MARCHEW. Nie zapomnij też Sprawdź wszystko, co do tej pory wiemy o iOS 15.4.

Jeśli dzisiaj zauważysz jakiekolwiek inne zmiany w aktualizacji beta iOS 15.4 lub inne nowe wydania od Apple, daj nam znać w komentarzach poniżej lub na Twitter @9to5Mac.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Transmisja Silent Hill zaplanowana jest na 19 października